www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 25 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
01 січня 2017 року свій 90-річний ювілей святкувала жителька с. Лозуватка Черкаська Олександра Іванівна
Версія для друку Написати листа
Шана та любов рідних людей

Швидкоплинний час летить невгамовно. Початок Нового року вінчався красивим ювілеєм, 01 січня 2017 року свій 90-річний ювілей святкувала жителька с. Лозуватка Черкаська Олександра Іванівна . Ця жінка, проживши довге життя, залишилась доброю, чуйною, з лагідною посмішкою і добрими очима людиною.
Народилась Олександра Іванівна в с. Лозуватка, закінчила 7 класів. Як тяжко було жити в ті роки. Пережила і голод, і холод. Черкаська О. І. має статус учасника Великої Вітчизняної війни. Під час війни працювала в тилу, ще підлітком виконувала непосильну працю на благо великої Перемоги. Після війни залишилася жити і працювати в рідній Лозуватці, працювала на цегельному заводі звідки і пішла на пенсію.
За всі випробування та страждання доля все ж таки сповна віддячила Олександрі Іванівні. Вона зустріла дуже хорошу людину – молодого, гарного хлопця, який на все життя став їй надійною підтримкою та захисником. З якою любов’ю та вдячністю вона згадує прожиті з чоловіком роки. Вони прожили довге щасливе життя. Народили і виховали двох гарних дочок, які дуже піклуються за свою рідну неньку і вона дуже вдячна за це Богові, що у неї такі турботливі діти. Немає більшого щастя для матері в похилому віці, як шана від дітей. Зараз Олександра Іванівна має четверо онуків, п’ятеро правнуків, які також не забувають свою бабусю, часто телефонують, провідують.
Черкаська Олександра Іванівна знаходиться на обслуговуванні в Територіальному центрі соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Криворізького району.
Привітати з ювілеєм до Олександри Іванівни завітали представники Терцентру – соціальний працівник Орел Валентина Василівна та соціальний робітник Ковтунова Тетяна Іванівна, які передали вітання та подарунок від дирекції Терцентру. Побажали міцного здоров’я, добра, миру, поваги від людей та ще довгих років життя.

Директор територіального центру Людмила Брайченко


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор