www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 6 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Стосовно нештатної ситуації на КП «Кривбасводоканал»
Версія для друку Написати листа

За інформацією Криворізького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби щодо витоку хлору 03.09.2018 року на підприємстві КП «Кривбасводоканал», за адресою: м.Кривий Ріг, Нікопольське шосе,217; юридична адреса: м.Кривий Ріг, вул.Єсеніна,6а в Дніпропетровській області Криворізька райдержадміністрація інформує:

Встановлено, що підприємство розташоване за межами населеного пункту смт.Радушне на землях селищної ради, а підприємство відноситься до Виконавчого комітету Криворізької міської ради. Перевірка інформації здійснювалась безпосередньо на території підприємства з 10.40 год. до 12.10 год., інформація надана директором КП «Кривбасводоканал» Марковим Сергієм Юрійовичем (моб.тел.+380678702300): до нього 0 07.40 год 03.09.2018 року надійшла інформація стосовно виникнення нештатної ситуації на складі хлору підприємства, о 07.50 керівник був на території складу, дії були згідно протоколу і плану аварійної ситуації, негайно викликано службу МНС, гірничорятувальний загін провів обстеження об’єкту і встановив розгерметизацію хлорного вентилю, як наслідок технічних або людського фактору (питання відкрите, проводиться розслідування) негайно було проведено захисні заходи, локалізація водяною завісою, яка і на момент роботи комісії була наявна. О 8.50 год. 03.09.2018 локалізовано і усунено виниклу ситуацію. Територія біля складу озеленена, змін з боку навколишнього середовища не відмічалось.

Штат складу хлору – 4 чоловіка, які працювали в зміну з 02.09-03.09.2018. Швидка медична допомога прибувши на місце події транспортувала до КЗ «Криворізька центральна районна лікарня «ДОР» оператора хлорної установки Тарасенко Людмилу Павлівну (30.06.1964 року народження), місце проживання: смт.Радушне, вул.Садова,29. До лікарні поступила 03.09.2018 о 8.30 з діагнозом при надходженні гостре отруєння парами хлору, стан середньої тяжкості, перебуває в терапевтичному відділенні.

Населення смт.Радушне оповіщено про виниклу ситуацію. Скарг від населення не надходило, за медичною допомогою не звертались.

Окрім того, проведено роз’яснювальну роботу серед населення стосовно профілактики отруєнь парами хлору, в разі виникнення симптомів негайно необхідно звернутися за медичною допомогою. Скарг від населення стосовно погіршення стану здоров’я тварин не надходило.

По закладам освіти:


    - в КНЗ «Радушненська ЗОШ» - урочиста лінійка проводилась в будівлі школи, після лінійки батьки забрали дітей та попереджені про виниклу ситуацію, та в разі необхідності негайного звернення до лікарні;

    - в КЗ «Радушненський комбінований дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Ромашка» - діти частково відвідують садок, скарг не надходило на стан здоров’я, заклад працює в штатному режимі.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор