www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Член Криворізької міської організації Українського Союзу Ветеранів Афганістану Безгінов Віктор Іванович презентував в Центральній районній бібліотеці свою книгу «Поимённая книга памяти воинов-интернационалистов Криворожья».
Версія для друку Написати листа
«Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…»

Нещодавно до Центральної районної бібліотеки завітав член Криворізької міської організації Українського Союзу Ветеранів Афганістану Безгінов Віктор Іванович, який презентував свою книгу «Поимённая книга памяти воинов-интернационалистов Криворожья».

Ця книга – ще один пам'ятник «афганцям» Криворіжжя, які пішли від нас під час афганської війни (25.12.1979-15.02.1989), але… Якщо до звичайного пам'ятника воїнам – афганцям, ми, зазвичай, приходимо в лютому місяці, то ця книга буде з нами не тільки в лютому. Відтепер вона буде в бібліотеках Криворізького району.

На території семи сільських рад є пам'ятники воїнам-інтернаціоналістам, саме в ці бібліотеки автор подарував свої книги.


Від бібліотечної мережі району дякуємо за такий внесок та за те, що на сторінках Вашої книги закарбовані прізвища наших земляків.

Катерина Колеснікова,

директор Криворізької централізованої бібліотечної системи
Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор