www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 25 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
«Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини»
Версія для друку Написати листа
17 січня 2017 року у м. Дніпро відбувся навчально-практичний семінар «Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини» в рамках проекту «Створення безпечного та інклюзивного середовища в навчальних закладах і громадах» в якому приймають участь освітні заклади Криворізького району і впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» спільно з представництвом Дитячого Фонду Організацій Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні, у партнерстві з Національним університетом «Києво – Могилянська академія».

У семінарі взяла участь методист з питань дошкільної освіти Стретович О.І. Криворізького РНМК. Також запрошені на дводенний семінар-тренінг команди, які беруть участь у проекті, а саме: Радушанський дошкільний навчальний заклад «Ромашка» та Зеленогайський навчально – виховний комплекс.

Лялька як персона» (Persona Dolls) - це методика, що використовується педагогами, які працюють малими дітьми у всьому світі. «Лялька як персона» є методикою, що сприяє психосоціальному розвитку дітей, зокрема, розвитку емпатії. За допомогою цієї методики педагоги обговорюють з дітьми такі складні питання, як повага до багатоманітності, толерантність, дискримінація та інші.

Ляльки та їхні історії допомагають дітям цінувати свою індивідуальність, розвивати позитивну самооцінку, і, водночас, позитивно ставитися до відмінностей інших дітей.

Свого часу, відомий правозахисник Нельсон Мандела зазначив: «Ніхто не народжується з ненавистю до людей, які мають інший колір шкіри, чи інше віросповідання, чи іншу стать. Ми вчимося ненавидіти. Якщо це так, то ми можемо навчитися любити, тим більше, що любов є природнішим людським явищем, аніж ненависть».


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор