www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Розгляд звернень громадян Криворізькою місцевою прокуратурою №2
Версія для друку Написати листа
Розгляд звернень громадян Криворізькою місцевою прокуратурою №2

Протягом 2016 року до Криворізької місцевої прокуратури №2 від мешканців Криворізького району надійшло 230 заяв та скарг. Із загальної кількості заяв та скарг вирішено – 91.
В той же час позбавлення прокуратури функції так званого «загального» нагляду не зменшило кількості надходження звернень з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів. У зв’язку зі змінами в законодавстві понад 130 звернень прокуратурою скеровано за належністю до органів державного нагляду та контролю, органів місцевого самоврядування.
У зв’язку з чим повідомляємо, що 26.10.2014 року набрав чинності Закон України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 року, згідно розділу ХІІІ якого, прокуратура виконує функцію нагляду за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами виключно у формі представництва інтересів громадянина або держави в суді.
Упродовж минулого року, працівниками Криворізької місцевої прокуратури №2 на особистому прийомі прийнято 115 осіб.
Аналізуючи питання, з якими мешканці Криворізького району звертаються на особистому прийомі до місцевої прокуратури, встановлено, що в основному їх турбують питання стосовно здійснення досудового розслідування кримінальних проваджень слідчими Національної поліції (органів внутрішніх справ), соціального захисту, житлові питання, питання представництва їх інтересів у суді тощо.
Так, з питань досудового розслідування до Криворізької місцевої прокуратури №2 у 2016 році надійшло 39 звернень в тому числі від учасників кримінального провадження, з яких 20 на дії, рішення слідчих поліції.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції від 02.07.2015 за № 577-VIII внесено зміни та доповнення до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян». Цими змінами розширено шляхи надходження звернень до відповідних органів, уповноважених їх розглядати, за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку.
Так, запроваджено можливість подання громадянами усних звернень за допомогою засобів телефонного зв’язку, та надіслання звернень з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронні звернення).
Приймання звернень в Криворізькій місцевій прокуратурі №2 здійснюється щодня у робочий час, крім вихідних.
Електронні звернення приймаються Криворізькою місцевою прокуратурою №2 на електронну пошту kryvyi_rig2@prokuratura.dp.ua.
При поданні електронного звернення необхідно дотримуватись вимог щодо оформлення, а саме:
· електронне звернення повинно містити назву органу прокуратури України;
· П.І.Б. заявника;
· місце проживання заявника;
· суть порушеного питання;
· зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;
· поштову адресу або інші засоби зв’язку, з метою отримання результатів розгляду звернення.
Роз’яснюємо, що звернення без зазначення місця проживання, а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає відповідно до вимог ст. 8 Закону України «Про звернення громадян».

Прокурор Криворізької
місцевої прокуратури № 2 Дрємайлов Ю. О.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор