www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 3 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей
Версія для друку Написати листа
Соціальна підтримка учасників амтитерористичної операції та членів їх сімей є одним з важливих напрямків діяльності Криворізької райдержадміністрації

З метою підвищення рівня соціального захисту учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та сімей, рідні яких загинули, забезпечення вирішення нагальних питань, підтримання їх належного морально-психологічного стану розроблено в районі програму "Забезпечення державного соціального захисту окремих категорій мешканців Криворізького району на 2018-2020 ріки», яка затверджена рішенням сесії районної ради від 15.12.2017 № 324-XIV/VII.
Програмою передбачено заходи щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем членам сімей загиблих військовослужбовців. На виконання даного заходу з районного бюджету виділено кошти на суму - 54,0 тис.грн. по 3,0 тис.грн. на кожного члена сім’ї. На даний час кошти виплачено усім членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.
20.11.2018 року в кабінеті голови Криворізької райдержадміністрації першим заступником голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л. та заступником голови райдержадміністрації Валецьким С.С. було вручено банківські картки на отримання грошової допомоги членам сімей загиблих в АТО військовослужбовців. Також, на зустрічі були обговорені та прийняти до уваги проблемні питання запрошених.
На даний час з боку керівництва райдержадміністрації приділяється велика увага щодо посилення соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників АТО, поліпшення матеріально-побутових умов їх проживання, що забезпечує зростання довіри до влади району, формування позитивного ставлення до військовослужбовців та членів їх сімей.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор