www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет III віку в селі Радушне
Версія для друку Написати листа
Університет III віку в селі Радушне.

Скільки позитивних емоцій дають зустрічі людей похилого віку з Університетом III віку Територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району. Вони з нетерпінням ждуть коли до них у гості завітають робітники цього центру, щоб пізнати щось корисне і цікаве для себе, поїхати на екскурсію. Так було і 3 липня в клубі села Радушне, де відбулося заняття Університету III віку на тему: «Що має знати про Конституцію кожен українець».
Світова громадськість визнала Конституцію України однією з найбільш досконалих і демократичних. Щороку, починаючи з 1996-го, 28 червня Україна відзначає День Конституції – єдине свято, яке закріплено в цій самій Конституції. Це знаковий для українців день, бо в цей день ми, після багатьох років неприймання і дискусій отримали основоположний документ найвищої юридичної сили.
Слухачі дізналися про історію створення Конституції України, основні положення та зміни до Конституції України, про права, свободи та обов’язки людини і громадянина. Про те, що Конституція України відповідає європейським вимогам Основного Закону.
Зустріч проходила у теплій і дружній обстановці. Після занять слухачі Університету, разом з керівником хору Тартицею Варварою Вікторівною, заспівали свої улюблені пісні, які вони виконують на різних конкурсах України. Усі розходились додому у гарному настрої.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор