www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 27 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Суспільно-політичне життя смт Радушне
Версія для друку Написати листа

20 січня у 3-му класі Радушненської ЗОШ, в.о. директора художнім керівником Будинку культури, було проведено годину історії присвячену Дню соборності нашої держави. Впродовж якої діти дізнавалися історичні факти про проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Людина народжується і отримує в спадщину саме дороге – Батьківщину. Її не обирають, вона, як і мати – твоя доля. Україна! Країна хвилюючої краси, радості і печалі, розкішний вінок з рути і барвінку, чорнобривців і калини. Це бентежна історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за єдність, за своє щастя, свідками чого є високі в степах обеліски, могили й пам’ятники. Свідченням багатовікової боротьби за волю є історичні перекази, легенди, пісні.
Учні розповідали вірші про Україну, а наприкінці заходу всі учасники взялись за руки утворивши велике коло, що символізувало єдність та злагоду у нашій країні.
Батьківщино, Вітчизно, країно моя!
Де б в житті я не був,
Ти завжди біля мене, зі мною.
Ти – це сонце барвисте, це – ліс, це поля.
Я пишаюсь твоєю красою!
Ти - вишневий садок,
Біля хати червона калина.
Ти – це спів солов’я навесні у гаю
Ти це пам’ять віків,
Батьківщина моя, Україна!
Наш народ споконвіку відзначався своєю волелюбністю, прагненням до створення незалежної держави. Вінцем цих прагнень стало возз’єднання Східної і Західної України. Воно визрівало віками страждань і поневірянь і дійшло аж до 21 століття.
Боротьба за Українську самостійну соборну державу – найбільш яскрава сторінка історії визвольних змагань українського народу. За волю і незалежність України загинули десятки тисяч кращих українців. Реалізувалися мрії багатьох поколінь нашого народу про об’єднання в єдину соборну державу.
Соборна Україна нині незалежна,
Як квітка синьо-жовта розцвіла.
І не згубилася людська любов безмежна
До України-неньки і її буття,
Що упродовж віків нам мрію дарувала
Й снагу іти до вільного життя.21 січня в селищній бібліотеці була проведена літературна година, а також протягом тижня була організована літературно інформаційна виставка «Соборна. Вільна. Незалежна. Моя Україна!», з інформацією якої міг ознайомитись кожен читач бібліотеки та мешканець селища.27 січня в будинку культури відбулася година пам’яті «Холокост – лихо століття» та літературна виставка «Холокост: пам'ять во спасіння».
Метою яких було сприяти поглибленню знань з проблемних тем вітчизняної історії, виховувати почуття гуманності та сприяти формуванню толерантності у міжнаціональних відносинах.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор