www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
14 жовтня 2018 року у м. Дніпро відбулись урочистості, присвячені Дню захисника України
Версія для друку Написати листа
14 жовтня 2018 року у м. Дніпро відбулись урочистості, присвячені Дню захисника України.

За підтримкою голови райдержадміністрації Нагайченка Сергія Вікторовича, в урочистостях приймала участь делегація Криворізького району у складі: учасників антитерористичної операції, представників громадськості та волонтерів району.

День захисника України розпочався у Дніпрі урочистим парадом. Колонами пройшли військовослужбовці, добровольчі батальйони та родичі загиблих бійців, тримаючи в руках портрети героїв.

Парад ініціювали спецпризначенці полку «Дніпро – 1», до них долучилися представники інших підрозділів міліції та Збройних сил України.

Разом із військовими центральним проспектом Дніпра рухалась колона військової техніки. Жителі міста зустрічали її вигуками «Слава Україні!».

Ході військових передували заходи біля імпровізованої «стіни» Героїв і пам’ятного каменя захисникам України, розташованих біля облдержадміністрації. Солдати, волонтери, представники влади і духовенства поклали квіти до підніжжя пам’ятника, прикріпили нові фотографії загиблих до «стіни», а також вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

У будівлі облдержадміністрації учасники АТО отримали державні нагороди і відзнаки.

В Україні 14 жовтня 2018 року вперше відзначається День захисника. Цього року він проходить під гаслом «Сила нескорених».

Символічно, що День захисника України співпадає ще з двома святами: Покровом Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва. Таким чином 14 жовтня об’єдналися православні традиції, традиції наших славетних пращурів та честування героїзму сучасних захисників нашої держави.

Завідувач сектору взаємодії з
правоохоронними органами,
цивільного захисту, оборонної та
мобілізаційної роботи
райдержадміністрації В.Г. СніжкоВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор