www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Суспільно-політичне життя Червоненської сільської ради
Версія для друку Написати листа
1 березня відзначався Всесвітній день кішок. У Червоненській сільській бібліотеці було підготовлено комплексну виставку «Мур котики». На виставці вусато-хвостаті історії для дітей на різні уподобання.

2 березня 380 років – від дня народження Івана Степановича Мазепи, українського військового, політичного і державного діяча. На тематичній виставці «Мазепа – людина, політик, легенда» читачам запропоновано історичну і художню літературу про Гетьмана Війська Запорозького, який зробив великий внесок у економічно-культурний розвиток Лівобережжя, проводив курс на відновлення козацької держави Війська Запорозького в кордонах часів Хмельниччини.

До 205-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у бібліотеці підготовлено для всіх категорій користувачів виставку-перегляд «Великий Кобзар», а для учнів 3-го класу – комплект з журналів і книжечок для домашнього читання про великого поета і художника.

1 березня прийшли на екскурсію до сільської бібліотеки дошкільнята підготовчої групи з вихователькою Наталею Василівною Білогуб. В бібліотеці малечі дуже сподобалось.

6 березня в СБК пройшов на «ура» традиційний концерт, присвячений жіноцтву громади.

9 березня відбувся тематичний вечір в малій залі Червоненського СБК, присвячений жіноцтву громади та святкування Масляної. Захід видався напрочуд веселим.

15 березня в Червоненському сільському будинку культури вітали працівників комунального підприємства «Червоненська житлово-комунальна дільниця» з професійним святом. До привітань художньої самодіяльності долучився сільський голова С.М.Тимофієв, який вручив найкращим працівникам грамоти та подарункові сертифікати, а також висловив слова подяки за сумлінну працю, яка частенько не знає ні вихідних, ні свят та не розбирає погодних умов. А художня самодіяльність вітала піснями, віршами та авторськими частівками в яких у жартівливій формі висвітлили роботу жеківців. До привітань художньої самодіяльності приєдналися вчителі Червонозабійницької ЗОШ, зі своїми привітальними, жартівливими віршами і також вручили подарунки, що виготовили учні школи. Зі словами подяки за привітання та подарунки від колективу комунального підприємства виступила виконуюча обовʾязки начальника Гринькова І.В.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор