www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 14 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
У Синельниковому збудували елеватор, відкрили новий ЦНАП та завершують реконструкцію школи
Версія для друку Написати листа
Децентралізація - в дії. За останні чотири роки в Синельниковому збудували потужний елеватор, відкрили новий ЦНАП, оновили водопровід, а нині - завершують масштабну реконструкцію школи. Про здобутки реформи місцевого самоврядування говорили під час Ради регіонального розвитку міста.

«Сучасна освіта, доступні адмінпослуги, якісні дороги. Крок за кроком у Синельниковому втілюємо проекти, які роблять життя 30-тисячного міста комфортнішим. У цьому допомагає децентралізація», - розповів міський голова Синельникового Дмитро Зражевський.

На місці занедбаного бурякового сховища збудували елеватор на 27 тисяч тон зерна. У проекті вартістю 80 мільйонів гривень жодної копійки іноземних інвестицій, а виключно кошти місцевих сільгоспвиробників. Вигідне розташування елеватора дозволяє відвантажувати зерно і автомобільним, і залізничним транспортом. Щодобово зерносховище здатне приймати до тисячі тон пшениці, ячменю, кукурудзи й проса з різних районів області.

Поряд із Синельниківською опорною школою №7 створили сучасний стадіон. Там - новеньке поле зі штучною травою, легкоатлетичні доріжки зі спеціальним покриттям та ігрові майданчики. Закінчують реконструкцію і самої школи.

Для розвитку дітей з особливими освітніми потребами облаштували ресурсні кімнати та медіатеки у школах №6 та №7.

Капітально відремонтували Центр дитячої та юнацької творчості. Його відвідують понад півтисячі вихованців. Вони займаються у різноманітних гуртках, перемагають на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Капітально ремонтували дороги. За чотири роки уклали новий асфальт на 15 вулицях. Серед них - Ватутіна у Синельниковому, де знаходяться важливі соціальні об’єкти. Капітальний ремонт – вперше за півстоліття.

Створили новий Центр надання адміністративних послуг - для цього капітально відремонтували частину нежилої будівлі. Тепер оформити необхідні документи містяни можуть швидко та з комфортом.

У Синельниковому реконструювали водопровід. У домівках містян покращився тиск води.

У Синельниковому збудували елеватор

Проект втілили коштом вітчизняного інвестора

Відремонтували вулицю Ватутіна

Поряд із Синельниківською опорною школою №7 створили сучасний стадіон

Завершується реконструкція школи

Про успішні проекти говорили під час Ради регіонального розвитку
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTKEZW3.jpg