www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 24 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
День Святого Миколая в Радушненській ЗОШ Криворізького району
Версія для друку Написати листа
День Святого Миколая в Радушненській ЗОШ!

Найбільшою пошаною в народі відзначалося свято Миколи, який вважається покровителем бідних і знедолених та заступником рибалок і моряків. Святий Миколай у нас був завжди покровителем і заступником усіх дітей. А оскільки він був втіленням кращих моральних якостей, то він був і вимогливим навчителем. Тому батьки часто зверталися до образу Миколая як мудрого наставника дітей, і особливо перед святом нагадували дітям про те, що вони мусять бути чемними і побожними. У День Святого Миколая кожна дитина чекає доброго чарівника, який подарує щось смачненьке та цікавеньке.
За традицією в Радушненській ЗОШ було організовано та проведено багато заходів до цього святкового дня: це і огляд казкової літератури в бібліотеці школи під назвою: «Святий Миколай іде в гості в наш край», де учні молодших класів разом із класним керівником дізналися про дива Миколая-чудотворця; учні четвертих класів підготували цікаву розважальну програму - «Святий Миколай завітав до нас у гості» і привітали інших школярів початкової школи зі святом; діти з образотворчого гуртка, під керівництвом Мельниченка А.В. зробили виставку власних малюнків під назвою: «Щедрість чудотворця Святителя Миколая»; молодша група вокального гуртка вивчили та заспівали на святі пісню «Доброта Святого Миколая»; учні 5Б класу, разом із класним керівником Даниловою Т.А., провели розважальну програму з іграми та піснями до дня Святого Миколая; також вчитель 3А класу – Шарай І.П. допомогла виготовити своїм учням аплікації на зимову тематику.
В цей день усі школярі отримали святкові подарунки від батьків. Не забули про дітей і наші благодійники – депутат районної ради від Аграрної партії – Чекригін О.О., та народний депутат – Шпенов Д.Ю. Вони привітали школярів зі святом і подарували солодощі від Святого Миколая. Подаруночки отримали і діти-сироти, і учні, батьки яких знаходилися в АТО, і діти-переселенці з Луганської та Донецької областей, і наші малі першокласники.
Радість, щирість, сміх та добро відчули діти в цей особливий святковий день!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор