www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Реконструюємо півстолітній дитячий садок у Дніпрі – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Дніпрі реконструюють дитячий садок №210. Підрядники вже замінили внутрішні комунікації, вікна, двері та покрівлю. На фініші - оздоблювальні роботи усередині. Наразі фарбують стіни та укладають кахлі у дитячих кімнатах на двох поверхах. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Діти Дніпропетровщини мають зростати та виховуватись у комфортних умовах. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Виконуючи це завдання, у селах та містах Дніпропетровської області реконструюємо та будуємо «з нуля» дитячі садочки. Осучаснюємо дошкільний заклад і в обласному центрі», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Дитсадок №210 розташований у густонаселеному районі Дніпра - на проспекті Гагаріна. Його збудували ще у 1960-х роках. З того часу будівля встигла суттєво «зноситися». Однак за більш ніж півстолітню історію дитсадок не бачив жодного капітального ремонту.

Наразі реконструкція - у розпалі. Від старої будівлі підрядники залишили тільки стіни. Тепер у дитячому садочку нова електромережа, система опалення, водопостачання та пожежної безпеки. Тут замінили покрівлю, вікна та двері. Завершується ремонт у спальнях та ігрових. Кімнати вже з «теплою» підлогою та підвісними стелями.

У подальшому підрядники утеплять фасад та впорядкують територію навколо садка. Замінять огорожу та облаштують ігровий майданчик.

«Ми впевнені, що після ремонту у садочку буде дуже тепло, гарно та сучасно. Тут буде комфортно і дітям, і батькам, і вихователям», - сказала завідувач дитсадка Анна Маркевич.

Садочок розрахований на 115 дітей. Після ремонту у ньому будуть займатися 5 груп дошкільного віку та одна - раннього віку.Дитсадок №210 розташований на проспекті ГагарінаЙого реконструює Дніпропетровська ОДА«Впевнені, що після ремонту у садочку буде дуже тепло, гарно та сучасно», - сказала завідувач дитсадка Анна Маркевич.Вже замінили усі внутрішні комунікаціїЗавершують оздоблювальні роботи……в ігрових кімнатахВ дитсадку – нові двері та вікнаНа стінах – яскраві кахліУ кімнатах – підвісні стелі та тепла підлогаНезабаром утеплять фасад……та облаштують дитячий майданчикТак виглядатиме дитсадок №210 після реконструкції
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTXA49P.jpg