www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет Ш віку в с.Широке
Версія для друку Написати листа
Університет Ш віку в с.Широке

В останні роки на території Криворізького району велику популярність здобув «Університет третього віку», на якому запроваджено інформаційно-пізнавальні факультети для людей похилого віку. Адже концепція пізнавання та навчання впродовж всього життя прийнята і здійснюється в більшості розвинутих країн світу.

Наразі, 5 червня 2018року Університет Ш віку територіального центру соціального обслуговування завітав до свої слухачів селища Широке, а 7 червня до с.Вільне. Присутні із задоволенням прослухали лекцію «Корисні властивості черешні та полуниці». Адже цими дарами природи корисно ласувати не тільки дітлахам, а й людям середнього та особливо старшого покоління. Корисний і свіжий сік черешневий, бажано його вживати по півсклянки на день. Полуниця має здатність боротися з авітамінозом, покращує обмін речовин, оздоровлює серцево-судинну систему та покращує загальний тонус. Незважаючи на корисні властивості вона протипоказана алергетикам.
Традиційно працівники відділення соціально-побутової адаптації організували чаювання з солодощами. В теплій невимушеній атмосфері присутні з задоволенням спілкувалися, ділячись своїми рецептами бадьорості та доброго настрою. Адже передача життєвого досвіду, знань – це пряма дорога до довголіття.
Черешня та полуниця – ласощі краси, здоров»я і молодості!Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор