www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 30 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
«14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»
Версія для друку Написати листа
«14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії
на Чорнобильській АЕС»

26 квітня 1986 року відбулася одна з найбільших аварій на атомних електростанціях - аварія на Чорнобильській АЕС.
10 листопада 2006 року Указом Президента України №945/2006 було засновано пам’ятну дату - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначають 14 грудня.
За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне - найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС.
Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, віддавши своє життя задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.
В управлінні соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації на обліку перебуває 387 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них 200 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 14 інвалідів, захворювання яких теж пов’язане з наслідками Чорнобильської катастрофи.


Серед учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС були і наші земляки, для яких 2016 рік став на жаль останнім роком їх життя: Удовіка Б.О., Костюченко М.П., Правосуд А.В., Вербовіков О.Ю., Лагановський В.І.
Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.
Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання. Ми всі, які живуть нині, їм безмежно вдячні.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор