www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Рейд-виїзд на територію Данилівської сільської ради.
Версія для друку Написати листа
14 лютого 2017 року начальником служби у справах дітей райдержадміністрації, директором Криворізького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лішиною О.М., інспектором ювенальної превенції Криворізького районного відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Фустіченком Є.В. здійснено виїзд на територію Данилівської сільської ради.

За участі Данилівського сільського голови Білого С.В. проведено рейд в сім’ї, перевірено умови проживання:
- 4 підопічних дітей в родинах опікунів та піклувальників.
- в багатодітній родині гр. К., де виховуюється 7 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах.
Батькам в чергове зроблені зауваження та надані рекомендації щодо необхідності забезпечення побутовим приладдям та безумовним дотриманням норм гігієни для дітей. Стосунки в родині дружні, батьки взагалі не вживають спиртні напої, жодного разу не вживали до дітей фізичних засобів виховання. Батькові дітей в чергове запропоновано або працевлаштування, або постановку на облік у Центрі зайнятості населення, оформлення малозабезпеченості. Мати вагітна восьмою дитиною. З батьками проведено чергову профбесіду щодо відповідальності за виховання та утримання дітей. Запропоновано сільській раді провести благодійну акцію щодо надання родині допомоги необхідними для побуту речами, закріпити для контролю за родиною депутата сільської ради. Складено протокол за ст.184 ч. 1 АК України.
- в порядку контролю за ініціативи сільського голови обстежено родину гр. Ш.С. та гр. Ч. (с. Новий Мир). Виховують 4 малолітніх З батьками проведено профілактичну бесіду, попереджено про безумовне дотримання норм гігієни для дітей, забезпечення дітей необхідними побутовими речами, дотримання вимог закону щодо виконання батьківських обов’язків по вихованню, навчанню та утриманню дітей та відповідальність за невиконання цих обов’язків. Складено протокол за ст.184 ч. 1 АК України.
Рекомендовано сільській раді провести з зазначеними сім’ями відповідну профілактичну роботу із залученням суб’єктів соціальної роботи та розглянути питання на засіданнях дорадчого органу при виконкомі Данилівської сільської ради та вжити невідкладних заходів щодо соціального захисту прав та інтересів малолітніх дітей.
Проведено рейд «Діти вулиці» в с. Данилівка, Новий Мир. Дітей, які жебракують чи бродяжать, знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, палять – не виявлено.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор