www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Зроби свій вибір! Проведено профілактичну роботу серед учнів Грузької та Софіївської шкіл Криворізького району
Версія для друку Написати листа
Зроби свій вибір!

Природа створила все, щоб людина була щасливою. Яскраве сонце, чисту воду, чарівні весняні квіти, хвилі достиглого жита, тьохкання соловейка у лузі… і нас людей – сильних, розумних, сміливих, здорових. І в цьому бутті кожній людині доводиться вибирати, адже, з рештою вона має на це право. Життя завжди примушує нас робити вибір. А зроблений вибір буде правильним, якщо усвідомити кожному: хто Я є, ким хотів би стати у житті, що слід зробити, щоб досягти цього. Тема вибору свого місця в житті та з’ясування сенсу життя є одвічною.
Саме тому, перший день весни – день пробудження природи, який спонукає до змін на краще, пройшов під гаслом: «Зроби свій вибір!». Так, директором Криворізького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, О.М. Лішиною та капітаном ювенальної превенції Криворізького районного відділення поліції КВП ГУНП в Дніпропетровській області, В.А. Дорошенком було проведено профілактичну роботу серед учнів Грузької та Софіївської шкіл Криворізького району. Головними питаннями, які обговорювалися з учнями були питання, які стосувалися здорового способу життя, протидії торгівлі людьми, попередження насильства, додержання безпечної поведінки у незнайомому середовищі та з незнайомими людьми, впливу соціальних мереж в Інтернеті та вибору майбутньої професії. Профілактичною роботою було охоплено 50 учнів, які отримали соціальну рекламу та рекомендації фахівців.
Також представниками Центру та поліції були відвідані 8 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на території Лозуватської, Грузької, Гейківської та Софіївської сільських рад. З батьками були проведені профілактично-роз’яснювальні бесіди, консультації щодо подолання складних життєвих обставин. Батькам було наголошено про, те що саме від них залежить щасливе майбутнє їхніх дітей, добробут сім’ї та її благополуччя.
Наостанок, хочеться наголосити, що свідомо зроблений власний вибір робить людину вільною і незалежною, дає їй сили і натхнення в усіх її справах і починаннях.Криворізький районний центр
соціальних служб для сім’ї,
дітей та молоді
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор