www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 березня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Грип: питання на контролі голови Криворізької райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа
Грип: питання на контролі голови Криворізької райдержадміністрації.У Криворізькому районі епідеміологічна ситуація залишається стабільною. Щотижневий моніторинг захворюваності, загальні показники вірусної навантаженості не перевищують епідпоріг, який постійно контролюють заклади охорони здоров’я району.
На засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови райдержадміністрації Нагайченка С.В., відповідно до протоколу, рекомендовані заходи щодо профілактики захворюваності грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями. На комісії були розглянуті питання щодо стану захворюваності населення на грип та ГРІ, проведення обмежувальних заходів по мінімізації захворюваності населення Криворізького району, відповідно до цього рекомендовано відкоригувати та винести на затвердження районний план заходів щодо профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекційних захворювань під час сезонних епідемій.
На сьогоднішній день в закладах охорони здоров’я Криворізького району проведено роботу щодо забезпечення готовності на період можливих епідемічних ускладнень з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій, передбачено виділення асигнувань на закупівлю вакцини проти грипу для дітей сиріт та із малозабезпечених сімей, осіб похилого віку, які перебувають в закладах інтернатного типу, медичних працівників, персоналу дитячих дошкільних та навчальних закладів району; додатково вжиті заходи щодо закупівлі вакцин проти грипу для населення груп медичного ризику (хворим на цукровий діабет, бронхіальною астмою, хронічним захворюванням легень, серцево-судинної системи, нирок).
Заклади охорони здоров’я району мають достатньо дезінфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту (одноразових масок, гумових рукавичок), антисептиків. В процесі додатково укомплектовуються медичні кабінети дошкільних, загальноосвітніх закладів, необхідними засобами (термометрами, бактеріоцидними випромінювачами, засобами індивідуального захисту).
Посилений контроль щодо дотримання керівниками дошкільних та загальноосвітніх закладів необхідних параметрів мікроклімату приміщень відповідно до санітарно-гігієнічних норм проводять заклади охорони здоров’я. Проведено навчання медичного персоналу, в тому числі лікарів вузьких спеціальностей, з питань клініки, діагностики та лікування, профілактики грипу та ГРІ.
Керівникам відділів та управлінь рекомендовано, у разі ускладнення епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ, запроваджувати посилений протиепідемічний режим в установах, організаціях, закладах охорони здоров’я, у місцях масового перебування людей, закладах культури та освіти, об’єктах соціальної сфери, також забезпечити проведення комплексу заходів попередження (дезінфекція, провітрювання, вологе прибирання), належного повітряно-теплового режиму у службових та виробничих приміщеннях на об’єктах.
Відділу освіти Криворізької райдержадміністрації надано відповідні доручення проводити щоденний моніторинг відсутності дітей у навчальних закладах у зв’язку із захворюваністю, призупиняти навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах за відсутності 20% учнів з причини захворювання на грип та ГРІ та інформувати управління Держсанепідслужби в Криворізькому районі щодо стану захворюваності.
На період епідемічного підйому захворюваності буде встановлено обмеження щодо проведення спортивних, культурно-масових та інших видовищних заходів (відвідування виставок, музеїв тощо).
При підвищенні показників захворюваності на ГРВІ, з метою запобігання виникненню, локалізації та ліквідації спалахів (епідемій) грипу буде організована робота оперативного штабу із залученням всіх необхідних служб.
В районній газеті «Сільське Криворіжжя» впроваджено постійне інформування населення щодо епідемічної ситуації, показань для вакцинації в установах де проводяться щеплення проти грипу, режиму роботи медичних установ, заходах запобігання розповсюдження захворювань.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор