www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 24 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Відбулася січнева конференція дошкільних працівників Криворізького району
Версія для друку Написати листа
Відбулася січнева конференція дошкільних працівників

Криворізького району
Відповідно до плану роботи відділу освіти та районного науково – методичного кабінету на 2017 рік проведено січневу конференцію «Моніторинг якості дошкільної освіти». Метою заходу є підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладів освіти району на основі вивчення теоретичних засад, обміну досвідом роботи з проблемної теми.
В рамках проведення конференції педагогічних працівників на базі Лозуватського ДНЗ «Берізка» була організована робота засідання керівників ДНЗ на тему: «Впровадження в роботу закладів діагностування дітей старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі Єльнікової».
Проведення січневої конференції педпрацівників сприяло підвищенню рівня самоорганізації та самовираження професійного потенціалу педагогічного колективу нашого району і дало можливість обмінятися досвідом.
Підвела підсумки конференції начальник відділу освіти Криворізької РДА Литвиненко Н.О., яка зазначила про велику відповідальність педагогів за збереження здоров’я дошкільників, навчально – виховний процес і кропітку працю з батьками і громадськістю.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор