Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Шановні батьки багатодітних сімей !


Невід’ємною умовою економічного зростання кожної держави – є достатня наявність трудових ресурсів. На сьогодні демографічна ситуація в країні, де смертність перевищує народжуваність - є однією із проблем сьогодення. Враховуючи це, державою приділяється велика увага багатодітним сім’ям, оскільки багатодітна родина – це майбутнє кожної держави.

Звертаємо Вашу увагу на те, що єдиними документами, що підтверджують статус багатодітної сім’ї та її право на отримання пільг - є посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї.

З 2016 року видача посвідчень багатодітних сімей здійснюється УСЗН Криворізької райдержадміністрації. На сьогодні наявність посвідчень є достатній кількості.

Тож, запрошуємо Вас, шановні батьки багатодітних сімей, отримати посвідчення в управлінні соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації та скористатися правом на отримання пільг.

За отриманням додаткової інформації та консультації звертайтесь в управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Чкалова, 44а, кабінет № 13, телефон для довідок: 90-29-21.Начальник управління В.В. Гунько