www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Сучасне обладнання та яскравий дизайн: у Петриківці після реконструкції відкрили початкову школу
Версія для друку Написати листа
Близько півроку реконструкції – і початкова школа Петриківки змінилась до непізнаванності. Замість холодної сірої будівлі, застарілої системи водовідведення та розбитого подвір’я – яскравий, затишний й оснащений сучасною технікою навчальний заклад. Капремонт – вперше за понад 100 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Створення сучасного освітнього простору на Дніпропетровщині – завдання Президента України Петра Порошенка. За три роки в області реконструювали 70 навчальних закладів, у 2018-му – оновлюємо ще понад 30, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Вже завершені роботи у Петриківській школі. Минулоріч осучаснили основний корпус, нині відкрили будівлю початкових класів».

Будівлю початкової школи Петриківки звели у 1910-му. За ці роки вона застаріла, системи водопостачання, водовідведення, опалення та освітлення зовсім зіпсувалися. Найменші учні навчалися у сірих холодних класах та не мали, де відпочити під час перерви. Нині ж – вони із захопленням розглядають класи і коридори навчального закладу.

«Школа дуже змінилася. Вона тепер різнокольорова, мені подобаються її барви. А ще - ігрові майданчики та класи з інтерактивними дошками. Тепер ми будемо ще краще навчатися», - поділився учень 4-Б класу Петриківської школи Іван Халюга.

Нове життя школі подарувала Дніпропетровська облдержадміністрація. Оновили все – від стін і підлоги до меблів та комп’ютерів.

«Підрядники утеплили фасад будівлі, облаштували новий дах із системою громовідведення, встановили металопластикові вікна та двері. Замінили всі комунікації. Наша школа тепер тепла і комфортна. Ми дуже щасливі, що отримали такий подарунок», – сказала директор Петриківської школи Марина Сорока.

Всередині навчального закладу – затишно. У кожному класі яскравий акцент – кольорова стіна, в тон якій – двері та сучасні меблі. Встановили інтерактивні дошки та комп’ютери. Парти – одномісні, вони трансформуються відповідно зросту кожного учня.

«У цій школі навчалася я, а цьогоріч сюди в перший клас пішов мій син. Великим сюрпризом стало те, що він навчатиметься вже в оновленій кольоровій затишній школі з інноваційними технологіями. Дякую Дніпропетровській ОДА, що перетворила занедбаний заклад в сучасний», - зазначила мама учня Петриківської школи Олена Данилейко.

Поруч із корпусом початкових класів – будівля колишніх майстерень. Там обладнали інклюзивно-ресурсний центр для розвитку особливих дітей. У ньому – ніяких обмежень. Враховані всі потреби учнів – вхід обладнаний пандусами, вбиральні – поручнями і «кнопками виклику».

В інклюзивно-ресурсному центрі – яскравий дизайн. Є зал лікувальної фізкультури, кабінети логопеда і психолога, ресурсна кімната. Родзинка центру - інтерактивна підлога із сенсорами та музичним супроводом.

«Тут зможуть займатися всі дітки, які проживають у нашій та сусідніх громадах. Для кожного особисто розроблять графік занять із спеціалістами. Він буде оновлюватись щотижня», – зазначила директор інклюзивно-ресурсного центру Петриківської школи Наталія Шевченко.

Облаштували і подвір’я поблизу школи – його обгородили новим парканом, уклали тротуарну плитку, висадили дерева та кущі. Встановили два дитячі майданчики.

«Ми фактично розібрали будівлю початкових класів Петриківської школи та зібрали її наново. Тепер діти навчатимуться у найсучасніших умовах, - зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик. – Прагнемо до того, аби в кожному місті та селі області школярі отримували знання з однаковим комфортом».

«Дуже приємно бачити радість в очах батьків. Вони були здивовані, що реконструювали не тільки основний корпус, а й корпус початкових класів. Але ми послідовно змінюємо освітній простір. Саме в європейських умовах мають навчатися діти. Крок за кроком йдемо до цієї мети», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

У навчальному закладі займатимуться понад 250 дітей.

Петриківська початкова школа – наче «нова копійка»

Будівлю реконструювала Дніпропетровська облдержадміністрація

Тепер діти навчатимуться у сучасних та комфортних умовах

У класах – сучасний дизайн…

та обладнанняЮрій Голик: «Прагнемо до того, аби в кожному місті та селі області школярі отримували знання з однаковим комфортом».У кожному класі яскравий акцент – кольорова стінаВсюди - зручні мебліПарти регулюються під зріст дитиниВ усіх класах – інтерактивні дошкиУ таких класах саме задоволення навчатися…та творитиКомфортно і вчителямУ школі обладнали інклюзивно-ресурсний центрТам є все для розвитку особливих дітейПривели до ладу і подвір’я школиУ будівлі початкових класів навчатиметься понад 250 дітей


Масштабна реконструкція – вперше за понад сто роківНині Дніпропетровська ОДА реконструює понад 30 шкіл
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTV16ZU.JPG