www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Сьогодні у Криворізькому районі відбулася серпнева педагогічна конференція.
Версія для друку Написати листа
Сьогодні у Криворізькому районі відбулася серпнева педагогічна конференція, участь у якій взяли голова Криворізької райдержадміністрації Сергій Вікторович Нагайченко, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Леонідівна Сінєльнік та начальник управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ніна Юріївна Харчук.
З вітальним словом до освітян звернувся голова райдержадміністрації: "Нелегка ваша доля, але без вас практично не може існувати жодна держава, тому що найголовніше сьогодні – виховання дитини, закласти нашим дітям за ці 11 років всі важливі знання, що потім супроводжуватимуть їх, а потім - дорослих людей в їхньому самостійному житті. Те, що дає наша школа – не дає ніхто. Головне – системність та всебічність. Школа навчає малюка, як поводитися в суспільстві, що треба робити, що є погано, а що добре, де добро, а де зло. Які б потрясіння не були в державі, школа лишається єдиним оплотом, що щороку дає суспільству все нових і нових лідерів". Світлана Леонідівна Сінєльник побажала з вогником у серці і щирими думками йти на урок до учня. Нести ті знання, які потрібні нашим дітям, відкривати таємниці і мріяти разом, адже на шляху до істини є багато перепон, і тільки спільно з батьками вчителі і діти зможуть все опанувати і підкорити.
Кращі освітяни отримали Почесні грамоти за активну життєву позицію, творче ставлення до навчання та виховання дітей, ефективне впровадження інноваційних технологій в освітній процес та з нагоди нового навчального року.
Далі до колег звернулася начальник управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Харчук Ніна Юріївна:
"За навчальний рік було всього, але немає проблем, на котрі немає рішення. Тому ми йшли педагогічною стежкою з гідно піднятою головою, не боячись перепон, які ставали на нашому шляху. За плечима багато проведених уроків, труднощів, але вони нас зміцнюють, в пам’яті залишаються лише щасливі моменти, коли урок пройшов на відмінно і ти з посмішкою повертаєшся додому. Це і є щастя!
Кожен молодий спеціаліст відкрив для себе істину, що найперша таємниця творчості вчителя – в конспекті уроку, точніше у підготовці до нього, неповторного, єдиного, як прожите життя, як неповторне свято єднання вчительської душі з душами вихованців. Друга таємниця творчості педагога - це знаходити нестандартні рішення будь-якої проблеми. Третя таємниця – це пробудження і розпізнавання в дітей природної обдарованості. А четверта таємниця – стимул, стимул і ще раз стимул. Висновок - аксіома. Без творчого вчителя не може бути ні нової школи, ні нового суспільства, ні вільної України.
Доля рукою Всевишнього зробила все, аби ми стала вчителями. Перед нами простяглися всі життєві стежки й стежини. Тому ми не можемо пройти цей шлях невірними, негідними кроками. Тож бажаю всім Вам - хай щасливим і світлим буде кожен ваш день."


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор