www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 31 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Суспільно-зполітичне життя Радушненської селищної ради
Версія для друку Написати листа
Основний закон мого життя

Україна – славна і чудова земля з повноводними річками, морями, горами й лісами, родючими землями. Наша Україна наймальовничіша і найспівучіша земля на всій планеті, вона наймиліша для кожного з нас у всьому світі, бо це рідний край, наша матінка земля, де ми народилися.
28 червня кожного року відзначаємо День Конституції України. Слово «конституція» латинського походження і означає «устрій» по якому ми живемо в своїй державі, наші права і ніколи не має права зашкодити нашій гідності і честі від молодого до великого.
Герб нашої держави – тризуб. Цей знак на території наших земель має дуже давню історію, ще з часів Київської Русі, тому і нині він визнаний символом української незалежної держави.
Не забути нам ніколи
Знак Тризуб і нашу волю
Україну – край наш рідний
Тут живе народ мій вільний!
Жовті ниви, синє небо
Жовто-сині прапори,
Збережемо ми назавжди
Богом дані нам дари!
Прапор України – синьо-жовтого кольору. Жовтий колір – це колір пшеничних ланів, це хліб – символи життя, миру, достатку та злагоди. Синій колір – це небо, що споконвіку для кожного українця є найрідніше і найдорожче, це воля, простір, польоти, мир і Божа любов. Тож недарма мудрий український народ обрав саме ці кольори для свого державного прапора, наче хотів сказати усьому світові: « Ми українці, не завойовники, не агресори, ми мирна працелюбна нація. Наша сила в нашій єдності, любові до рідної землі. Але свою неньку Україну не віддамо ніколи і нікому.»
Кожен повинен пам’ятати, що треба жити за правилами і законами нашої держави, бути її гідно-відданими громадянами.
Кожного року в нашому селищі Радушне в цей день люди збираються на свято. Цього року святковий концерт проходив в стінах Будинка Культури. Разом з дорослими прийшли і діти і молодь. Зала клубу святково прибрана, на стіні великий тризуб в центрі українського вінка, поруч прапор. Розпочали концерт з зачитування Конституції України статті 20 і спільного виконання державного гімну. На свято завітали заступник голови Радушненської селищної ради Полозок Н.І., депутат Криворізької районної ради Тлустенко С.С., голова первинної організації смт Радушне Маслова Л.М., представники ГО «РадПортал – Сучасне Радушне» та мешканці селища. Лунали чудові пісні, які від щирого серця дарували присутнім гуртківці СБК. Радісний настрій підтримувався протягом всього концерту.
Запам’ятайте всі Конституція вказ для всіх, миру, любові та злагоди в кожному домі! Будьте здорові та щасливі! Наша Конституція найкраща тільки її треба виконувати. Гарного літа та хай щастить в житті усім – усім!

Голова первинної організації смт Радушне
Маслова Лідія Михайлівна
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор