www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 6 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
З початку 2018-го всиновили вже понад 90 дітей Дніпропетровщини – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Цьогоріч усиновили вже 94 дитини Дніпропетровщини. Сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, знайшли затишок у нових українських та іноземних родинах. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Усиновлення – один з проявів турботи про дитину, яка зосталася без біологічних батьків. На всебічній підтримці таких дітей акцентує Президент України Петро Порошенко. З початку 2018-го українці та іноземні громадяни всиновили більше 90 маленьких мешканців Дніпропетровщини», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Серед усиновлених цьогоріч – 34 малюки до одного року, 45 дітей – віком до п’яти років, десятеро – до десяти років, п’ятеро – до 17-ти.

Шістьох дітей всиновили іноземці. Маленькі українці тепер виховуватимуться в Америці, Італії та Аргентині. Іноземні громадяни найчастіше всиновлюють дітей віком від 6 до 10 років.

Аби всиновити дитину, необхідно звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання, написати заяву та пройти співбесіду. Бажаючих ставлять на облік, допомагають знайти малюка та оформити необхідні документи.

Зараз у Дніпропетровській області – понад 8,5 тис дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже всі вони виховуються під опікою, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

У 2017-му в регіоні всиновили 161 дитину.


З початку 2018-го всиновили вже понад 90 дітей Дніпропетровщини
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT1ZG1J.jpg