www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Відбулося засідання районної комісії з питань надання матеріальної допомоги
Версія для друку Написати листа
18 квітня 2019 року відбулося засідання районної комісії з питань надання матеріальної допомоги. В засіданні районної комісії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л., начальник управління соціального захисту населення Гунько В.В., начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Харчук Н.Ю., завідувач сектору по роботі зі зверненнями громадян Альохіна В.В., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Серьожкіна О.М., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Брайченко Л.О., головний спеціаліст відділу з загальних питань та контролю за виконанням рішень районної ради Сушко Т.Г.

На засіданні було розглянуто 206 заяв від мешканців та працівників району. Комісія розглянула надані документи та вирішила надати матеріальну допомогу всім заявникам на загальну суму 110,3 тис.грн., в т.ч.:

   - у зв’язку з витратами на лікування – 18 чол. на суму 14,2 тис.грн.,
   - у зв’язку із скрутним матеріальним станом – 2 чол. на суму 1,6 тис.грн.,
   - у зв’язку з витратами на поховання – 3 чол. на суму 3,0 тис.грн.,
   - до дня Чорнобильської трагедії – 9 вдовам ліквідаторів та 174 учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС на суму 91,5 тис.грн.


Начальник управління В.В.ГУНЬКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор