www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Суспільно-політичне життя Червоненської сільської ради
Версія для друку Написати листа
8 березня — Міжнародний жіночий день. В Україні вважається святковим неробочим днем . Цього дня в нашому с.Червоне у будинку культури проходив святковий концерт. На свято прийшло багато мешканців та гостей села , в сих їх вітали з 8 березня народний колектив «Троїсті музики» та інші колективи будинку культури. Всі присутні свята по закінченню концерту висловили свою вдячність за теплі, щирі привітання.

9 березня — День народження (203 річниця) Тараса Григоровича Шевченка, національного українського поета, літературна спадщина якого вважається основою сучасної української літератури і багато в чому літературної української мови. Тарас Шевченко у своїй творчості відобразив саме ті думки та настрої, які були важливими в житті українців його часу. Його творчість знайшла відгук у серцях людей, свідченням тому факт, що в другій половині XIX ст. і на початку XX ст. чи не єдиною книжкою у більшості сільських хат України був «Кобзар», вірші з нього вчили напам’ять, за ним вчилися читати. В історичному розвитку України Шевченко – явище незвичайне своїм місцем у літературі, мистецтві, культурі.

11 березня – завідуюча сільської бібліотеки Матвієнко О.С. та директор будинку культури Заморока Н.Я. в 15:00 провели літературний вечір присвячений Дню народженню Тараса Григоровича Шевченка. На вечорі всі присутні прослухали про життя Шевченка та його вірші, також була книжкова виставка «Пророк навіки в наших серцях». По закінченню вечора гостей пригощали печивом та чаєм.

14 березня – День Українського Добровольця. Коли почалася агресія Росії проти України – тисячі відданих українських синів і дочок шукали можливості йти добровольцями на фронт.

Вчителі, лікарі, студенти, підприємці, айтішники – сотні майданівців – замість того, щоб після багатомісячних боїв у Києві поїхати по домівках, рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу боронити незалежність України.

В Червоненській сільській бібліотеці – є тематична поличка «За мир, за волю, за козацьку долю», яка присвячена нашим українським Добровольцям.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор