www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 29 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Молодіжний виконком Криворізької РДА здав донорську кров для хлопчика з с. Авангард.
Версія для друку Написати листа
Ще у грудні місяці 2016 року в селищі Авангард м. Кривого Рогу сталася жахлива подія – надивившись відео екстремальних витівок сучасних відеоблогерів, 11 річний хлопчик Олександр Деркач відтворив побачене самопідпалом.

Все сталося в лічені хвилини: вогонь, страх, біль, опіки 60% тіла, а тепер довгий шлях оперувань і післяопікової реабілітації. Крім того, що хлопчику потрібні дороговартісні ліки, найбільшою необхідністю є донорська кров. В день, для підтримки нормального стану та одужання дитини, необхідно в середньому 10-15 донорів. На це, нажаль, у батьків хлопчика не має достатніх фінансів. Тож і звернулися вони через засоби масової інформації до містян та просто небайдужих людей.

Молодіжний виконком Криворізької райдержадміністрації акцію «Здай кров – допоможи воїну АТО» тимчасово переформатували задля того, аби хлопчик відчув небайдужість та підтримку, бо кров, яку здають виконкомівці, останнім часом переливають цільною, що дуже необхідно в такій ситуації.

02 лютого 2017 року до станції переливання крові, що по вул. Медичній 12 (Семашко), на протязі прийомного дня збиралися активісти молодіжки, їх знайомі, аби здати дорогоцінні 480 мл крові на потреби для Сашка, який наразі проходить лікування в Обласній дитячій лікарні м. Дніпро.

Дякуємо тим, хто долучився та спільно, крапля до краплі ми зможемо допомогти хлопчику.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор