www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Суспільно -політичне життя Данилівської сільської ради
Версія для друку Написати листа
Інформація


про суспільно-політичне життя
Данилівської сільської ради

17.05.2018 року - в Данилівській сільській бібліотеці для школярів було проведено інформаційну годину «Вишиванка моя – берегиня моя» присвячену Дню вишиванки в Україні в якій більш детально усі присутні ознайомилися з історією національного вбрання українців, символами у вишивці та їх значенням. Захід підготували і провели завідуюча бібліотекою Біла Н.В. та художній керівник Данилівського СБК Гончар Є.Ю.,
На завершення заходу були представлені матеріали книжково-ілюстративної виставки «Українські вишиванки – наче райдуги - світанки».


25.05.2018 року – в Зеленогайській та Данилівській філіях ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» пройшли урочисті заходи з нагоди свята Останнього дзвоника, який сповістив про закінчення 2017-2018 навчального року всім школярам. На заході були присутні: сільський голова Білий С.В., який поздоровив дітей , вчителів всіх присутніх з останнім днем навчального року та вручив подарунки від ТОВ «Агрофірма «Христофорівський» школам для літніх таборів та випускникам, Директор КрРЦСССДМ Лішина О.М.з привітаннями від голови Дніпропетровської облдержадміністрації В.М. Резніченка та голови районної державної адміністрації С.В. Нагайченка, яка побажала всім дітям успішних іспитів, гарного літнього відпочинку, мирного неба, міцного здоров’я і найкращих перспектив.


29.05.2018 року – в Зеленогайській та Данилівській філіях ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» відбулося відкриття пришкільних таборів відпочинку для дітей на яке завітав заступник голови Криворізької районної державної адміністрації С.С. Валецький, який побажав дітям цікавого табірного життя, веселих канікул, радощів, гарного відпочинку.
Приємним сюрпризом для школярів стали подарунки, вручені від голови РДА Нагайченка С.В. для дозвілля в літніх таборах: пізнавальні настільні ігри, м’ячі та іграшки.30.05.2018 року – в Данилівській сільській бібліотеці завідуючою бібліотеки Білою Н.В. та худ. керівником Данилівського СБК Гончар Є.Ю. для учасників літнього оздоровчого табору «Капітошка» Данилівської ЗОШ була проведена вікторина «Найрозумніший» по закінченню переможці вікторини отримали солодкі подарунки та переглянули цікаві мультфільми.

31.05.2018 року – в ДНЗ «Світлячок» відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!
На згадку про садочок випускники отримали дипломи від завідувачої Бойченко Т.М. та подарунки від голови Данилівської сільської ради Білого С.В. та від ТОВ «Агрофірма «Христофорівський».
Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!

31.05.2018 року – в літньому оздоровчому таборі «Капітошка» Данилівської ЗОШ до Міжнародного дня захисту дітей було проведено конкурс малюнків на асфальті
«Мої дитячі мрії» по закінченню всі учасники свята взяли участь у запальному флешмобі.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор