www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
Версія для друку Написати листа
15 серпня 2019 року в Криворізькій райдержадміністрації відбулася нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Леонідівни Сінєльнік, за участі суб’єктів соціальної роботи, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, представників сільських/селищних рад.

Основні питання, які обговорювалися:

  - соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  - дотримання правил безпеки серед дітей;
  - недопущення залишення дітей без нагляду дорослих;
  - запобігання дитячого травматизму;
  - оздоровлення дітей протягом літнього періоду;
  - підготовка до початку нового навчального року;
  - ознайомлення та роз’яснення механізму реалізації Порядку та умов надання у 2019 році субвенції на з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877".
Нарада пройшла в режимі круглого столу, де кожен бажаючий мав змогу висловити наболіле, та отримати відповіді на свої питання.
Висловлюємо слова вдячності опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та всім суб’єктам соціальної роботи за сумлінну працю, вагомий вклад у виховання дітей та небайдужість до сирітської долі.

Колектив служби у справах дітей
Криворізької райдержадміністрації
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор