Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Щороку, на початку грудня, весь світ відзначає Міжнародний День людей з інвалідністю. До цього дня в Криворізькому районі заплановано цикл культурно-масових заходів, які пройдуть в закладах освіти та культури.

30 листопада голова Криворізької райдержадміністрації Сергій Нагайченко завітав до Широківської сільської ради.

Першими його зустрічали школярі та діти з особливими потребами. Цікава вистава, святковий концерт та розваги від казкових героїв порадували присутніх і принесли дійсно хороший настрій. На завершення педагогічний колектив висловив голові райдержадміністрації та Сільському голові Солянику М.М. щиру подяку за значний внесок у ремонт покрівлі, за допомогу в створенні належних умов для навчання дітей, за взаєморозуміння та бажання допомогти школі.

Своєю гостинністю зустріли гостей дітлахи дитячого закладу «Оленка». Завідувач закладу подякувала голову райдержадміністрації Нагайченка С.В., сільського голову Соляника М.М. за ту підтримку, яку надали за останні роки дошкільному навчальному закладу, а саме: проведено капітальний ремонт системи опалення, замінено всі вікна на другому поверсі, вхідні двері на енергозберігаючі, покращилася матеріальна база дошкільного закладу (придбано для дітей нові столи, ліжка в старшу групу, постільну білизну, керамічну плитку в туалетну кімнату, столи на харчоблок, шафи для постільної білизни). А малеча дитячого закладу зачарувала своїми талантами всіх присутніх.

Хлібосольно зустрічали аматори народного мистецтва керівництво. Раділи новим вікнам та дверям, гарним меблям , новим мікрофонам, комп’ютерній техніці та чудовим стільцям в глядацькій залі. Директор Широківського СБК подякувала, що за багато років голова райдержадміністрації звернув таку значну увагу на культуру району зазначивши: - " Про вашу роботу можна не говорити, її видно і так. І вся громада бачить ці покращення і несе вдячність в серцях».