Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Яскравою прикрасою Підгородного вже зовсім скоро стане новий дитячий садочок – у формі стільників. Затишний «вулик» відкриє двері для 115 малюків. Будинок зводимо за сучасними технологіями. Акцент – на енергоефективності. Передбачили сонячні панелі й автономну котельню. Заклад буде зручним і для особливих дошкільнят, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Час покласти край чергам до дитсадків– таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Зводимо «з нуля» декілька модернових садочків – у Підгородному, Обухівці, Іларіоновому та Романковому. Всі заклади – оригінальної архітектурної форми. Яскраві споруди і ззовні, і всередині повністю відповідатимуть вимогам сучасності», – зазначив Валентин Резніченко.

Будівництво садочку в Підгородному стартувало трохи більше року тому. На новий дошкільний заклад із нетерпінням чекають матусі з малюками – чотири заклади у місті переповнені.

«Щовечора донька скаржиться на те, що «втомилася від дітей» у садочку. У групі – 40 малюків. Це велике навантаження і для них, і для вихователів, – поділилася мешканка Яна Чорна. – Дуже сподіваюся, що молодша донечка піде в ясла вже у новозбудований садок».

Різнобарвний будинок-«вулик» – майже готовий. Фасад – енергоефективний, зроблений із вогнетривкого матеріалу. Жодні пожежі садочку не загрожуватимуть. На даху встановили сонячні панелі – заклад забезпечуватиме себе електрикою. Підлогу біля входів і на внутрішньому подвір’ї зроблять теплою. Під час опадів спрацьовуватимуть спеціальні датчики – там завжди буде сухо.

У розпалі – роботи всередині. Вже готові всі комунікації, підлога. Будівельники завершують облаштовувати другий поверх. Залишилося лише поклеїти шпалери. На кухні та у коридорах зараз кладуть різнокольоровий кахель.

«Дуже вдячні губернаторові за створення такого суперсучасного дитсадка, – зазначила міський голова Підгородного Галина Кузьменко. – Особливо вражає незвична конструкція споруди у формі бджолиного будиночка. Кожна група матиме свій «стільник», а загалом у садочку виховуватимуться 115 малюків».

Інтер’єр приміщення також стилізують під стільники. Сучасні яскраві меблі, що завезуть у заклад, продовжать «бджолину» тематику. А головне – столи та стільці будуть нетравматичні та зручні для малечі.

«Ми дуже задоволені, що саме в нашому районі будують новий садочок, і такий гарний! Зараз потрапити до інших закладів у місті нереально, а доньці вже ось-ось у ясла йти», – сказала мешканка Альона Перетятько.

Облаштують і територію. Вже завезли різнокольорову тротуарну плитку, каруселі та гірки для дитячих майданчиків. Установлять і альтанки.

Відкрити садок планують у 2018-му.
У Підгородному ДніпроОДА зводить сучасний дитсадок


Будівля – у формі стільників


Акцент – на енергоефективності..


..та різнокольоровості


Передбачили і сонячні панелі,..


..і теплу підлогу


Майбутній дитсадок – на 115 малюків

Фото 7
«Щовечора донька скаржиться на те, що «втомилася від дітей» у садочку. У групі – 40 малюків», – Яна Чорна


У розпалі – роботи всередині


Вже готові комунікації


Освітлення – сучасне


Будівельники облаштовують сходи..


..і коридори


Інтер’єр приміщення також стилізують під стільники


«Ми дуже задоволені, що саме в нашому районі будують новий садочок, і такий гарний!», – Альона Перетятько


Облаштовують і територію майбутнього садка


Вже завезли тротуарну плитку,..


..каруселі та гірки для дитячих майданчиків


Відкрити садок планують 2018-гоFile Attachment Icon
ATT1827Q.jpg