www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 17 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Зліва – яма, справа – вибоїна
Версія для друку Написати листа

Радість від перших весняних променів сонця, сподівань на те, що разом з пробудженням природи і наше життя зміниться на краще, на Криворіжжі псує стан доріг. Зійшов сніг – зійшли дороги.
Зліва – яма, справа – вибоїна. Приблизно так нині виглядають дороги Криворіжжя, в цьому можете переконатися, дивлячись на фото.
Дороги місцевого значення нагадують жебрачий кожух. Окремі ділянки доріг, наче решето, На сьогоднішній день понад 97% автодоріг загального користування потребують капітального ремонту. Причина такого плачевного стану дорожньої галузі – хронічне недофінансування, яке спостерігається останніми роками. Коли мінялося дорожнє покриття, й не пригадаєш, якщо й велися ремонтні роботи, то це був лише частковий ямковий ремонт.
До голови Криворізької районної ради Віталія Володимировича Яценка надходить чисельна кількість скарг та нарікань від мешканців району, голів сільських та селищних рад на вкрай занедбаний стан дорожнього покриття доріг на трасах національного значення Н-23 Кіровоград-Кривий Ріг-Запоріжжя та Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв, які підпорядковані службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області. На цих трасах скрізь стоять попереджувальні знаки «небезпечна дорога», але від цього водіям зовсім не легше. Дороги настільки "убиті", що доводиться проїжджати їх в три рази довше звичайного. А на деяких ділянках дороги взагалі немає.
Віталій Володимирович проїхався автошляхами району, поспілкувався з сільськими та селищними головами і жителями населених пунктів та запевнив, що докладе усіх зусиль, аби вирішити наболілу проблему.
З огляду на такий плачевний стан доріг, після проведення ряду спільних нарад з представниками автодорожних підприємств та депутатського корпусу головою Криворізької районної ради В.В. Яценком направлено лист з проханням розглянути можливість виділення коштів на ремонт вищеназваних автошляхів на ім’я начальника служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Г.В. Немоги.
Тож сподіваємося на позитивне вирішення цієї життєво важливої проблеми.Світлана СТРИЖКО, інспектор
загального відділу
Криворізької районної ради.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор