www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
На початку лютого відбулася нарада за участю голови Криворізької райдержадміністрації з керівниками клубних закладів району.
Версія для друку Написати листа
На початку лютого 2017 року, за участю голови Криворізької районної державної адміністрації С.В. Нагайченка та першого заступника голови Криворізької райдержадміністрації С.Л. Сінельник пройшла нарада для керівників клубних закладів району. Першим розглядалося питання фінансування галузі культури на 2017 рік. Сергій Вікторович відповідав на питання, спілкувався з керівниками СБК,СК та обговорював потребу кожного закладу культури. На завершення Сергій Вікторович сказав: «Культурна і духовна сфери є вирішальними для гармонійного розвитку особистості, створення міцного зв'язку між поколіннями, виховання толерантності у районі та державі. А держава зможе підтримати ті процеси в культурі, які допомагають модернізувати район і покращити добробут його мешканців.»

Продовженням став семінар на тему «Основні завдання закладів культури щодо охорони нематеріальної культурної спадщини» презентацію якого провела методист Стрюк Т.В. Крім того було розглянуто ряд робочих питань. На завершення провідний методист Ванжула О.О. ознайомила слухачів з Календарем свят на лютий 2017 та провела Міні- тренінг «Формула успішного керівника». В інтерактивній бесіді учасники тренінгу відповідали на питання, ділилися думками, розкривали «Психологію Кращого», розгадували вікторини та виводили формулу Успіху.

Підвела підсумки наради начальник відділу культури С.П. Лазарєва такими словами: «Ваша діяльність присвячена високій меті. Ви зберігаєте мистецькі надбання, відроджуєте традиції, створюєте сприятливі умови для вивчення та популяризації національної спадщини, розкриваєте творчі здібності співвітчизників.»

Директор МЦ КР Л.С. Зіньковська
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор