www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 30 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Криворізький район. Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Версія для друку Написати листа
Криворізький район. Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.13 грудня 2016 року в Лозуватській СШ№1 відбулася зустріч з ліквідаторами Чорнобильської аварії. На зустрічі були присутні: голова Криворізької районної державної адміністрації – Сергій Вікторович Нагайченко, перший заступник голови Криворізької районної державної адміністрації – Сінельнік Світлана Леонідівна, заступник голови Лозуватської сільської ради – Оксана Русланівна Чорна, та ліквідатори Чорнобильської аварії, що проживають на території Лозуватської сільської ради.Голова Криворізької райдержадміністрації звернувся до присутніх з промовою: «Сьогоднішнє світле небо багато в чому завдячує вам, шановні лікідатори.
Ніхто й не здогадувався, що 26-ий квітневий весняний день назавжди буде вписаний чорними літерами в історію нашої країни, що про невеличке місто Чорнобиль дізнається все людство, а родюча чорнобильська земля стане «зоною», непридатною для життя місцевістю.
Майже у кожній сільській раді мешкають ліквідатори, їх близько 200 чоловік. Вже історія припорошує ваші рани, але пам'ять - жива. Ця катастрофа залишиться спільним болем тисячів сімей з різних куточків України.
Ви собою, людською бронею, здоров'ям та життям боронили нас від некерованої атомної енергії, зупинивши розбурхану стихію Чорнобиля.
Ми ніколи не зможемо сплатити цей борг перед вами, шановні ліквідатори! В наших силах працювати над зміцненням економічного благополуччя мешканців Криворізького району, підвищенням рівня добробуту громадян та покращенням соціально-побутових умов ліквідаторів.
Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом. Бажаємо вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!».
Після вшанування та концертної програми, чорнобильці в гарному настрої поділилися з представниками районного та місцевого керівництва своїми проблемами та пропозиціями, на рахунок яких відбувся конструктивний діалог.Вітаємо всіх Чорнобильців, бажаємо довгих та щасливих років життя!

Матеріал надано Лозуватським СБК.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор