www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Осінь – добрий привід для підбиття підсумків роботи та стратегічного планування на наступний рік.
Версія для друку Написати листа
Осінь – добрий привід для підбиття підсумків роботи та стратегічного планування на наступний рік.

Криворізька райдержадміністрація підбиваючи підсумки 9 місяців поточного року має певні досягнення, якими варто з Вами, шановні мешканці Криворізького району поділитися. Так, станом на 01.09.2019 року Криворізький район посів 6 місце серед районів області, покращивши свої позиції.

За січень-вересень до загального фонду бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансферів з держбюджету) у сумі 134,0 млн.грн., бюджет перевиконано на 106,1%, а отже є можливість спрямувати 4,3 млн.грн на вирішення соціально-важливих питань.

09 жовтня 2019 року у Криворізькому районі відбулося пленарне засідання ХХІІ сесії Криворізької районної ради VІІ скликання, на яку Криворізькою райдержадміністрацією було винесено низку надважливих питань для успішного і стабільного подальшого розвитку району. Серед найважливіших питань, над якими працювали не один день керівники структурних підрозділів райдержадміністрації були районні Програми та зміни до районного бюджету на 2019 рік, а саме кошти спрямовані на: поточний ремонт шкільних автобусів - 270,0 тис. грн., на придбання інсуліну - 300,0 тис. грн., забезпечення пільгової категорії населення виробами медичного призначення – 220,0 тис. грн., додатково на підготовку закладів охорони здоров'я до опалювального періоду – 280,0 тис. грн., відшкодування витрат за відпуск медикаментів за рецептами лікарів – 250 тис. грн., енергоносії для бюджетних установ району більше 2 млн.грн., профілактику правопорушень у районі, підтримку військомату щодо призову на строкову військову службу, соціальний захист чорнобильців, дітей-інвалідів, тощо.

Плануючи наступний рік структурні підрозділи райдержадміністрації підготували та затвердили в Дніпропетровській облдержадміністрації прогнозні показники програми соціально-економічного розвитку району на 2020 рік та готується проект бюджету на 2020 рік.

Від імені райдержадміністрації, від себе особисто дякую всім мешканцям Криворізького району, платникам податків, які небайдужі до долі рідного краю, а також депутатському корпусу Криворізької районної ради, за підтримку пропозицій та Програм для розвитку нашого району.

Завдяки вчасно прийнятим рішенням депутатського корпусу і злагодженій роботі всіх керівників управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, Криворізький район розвивається, змінюється його обличчя, стає комфортнішим проживання, зростає економічний та культурний потенціал. І все це завдяки Вам, дорогі жителі району, вашій щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості і вірі у кращу долю району і України.

З повагою, виконуюча обов'язки голови

райдержадміністрації С.Л.СІНЄЛЬНІК.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор