www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 30 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Освіта Криворізького району: калейдоскоп подій.
Версія для друку Написати листа
Освіта Криворізького району: калейдоскоп подій.

Минулий тиждень був насиченим на проведення заходів по освітнім закладам Криворізького району.

Так у КНЗ «Червоношахтарська ЗОШ І-ІІІ ступенів» пройшла акція «Здоровим бути модно» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, Акція «Від серця до серця» (до Дня інвалідів), захід присвячений Акції «16 днів проти насилля» на який завітали гості з кримінальної міліції та Криворізького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Грудневі холоди школярі зустрічали акцією «Допоможемо пернатим друзям» створивши годівнички для птахів. Приємно, що волонтери школи на заході до міжнародного дня людей з обмеженими можливостями створили святковий настрій Єгору, дитині з обмеженими фізичними можливостями.

КНЗ «Червонозабійницька загальноосвітня школа» в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» класними керівниками для учнів 5-11 класів були проведені інформаційні п’ятихвилинки «Міжнародний день проти насильства щодо жінок».

Проведено анкетування для учнів 5- 8 класів «Що ми знаємо про насильство», для старшокласників - анкета для виявлення впливу гендерних стереотипів на спілкування старших підлітків.

До уваги учнів 1-4 класів також була представлена міні-вистава «Найголовніше – погода в домі». Для учнів 10-11 класів соціальним педагогом було проведено тренінг «Ми проти насильства»

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом десятикласники та класний керівник приготували та провели загальношкільну лінійку «Жити в світі, в якому є ВІЛ», соціальним педагогом проведено тренінг для учнів 10- 11 класів «Снід: подумай про майбутнє - обери життя»

В день Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями відбулася зустріч учнів 8-11 класів з соціальним працівником Червоненської сільської ради Рябко Я.П., яка запропонувала учням переглянути короткометражний фільм «Цирк метеликів» та висловити враження з приводу переглянутого фільму.

«Лозуватська початкова школа-сад І ступеня» приєдналася до калейдоскопу освітянських заходів, і з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, пам’яті поколінь було проведено виховну годину « Пам'ятаємо» присвячену дню пам'яті жертв голодомору 1932-1933 р. В кінці виховної години квіти незабудки, як пам’ять, залишали діти на символічному дереві.


За матеріалами відділу освіти

Криворізької райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор