www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 27 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
20 січня 2017 року. Районна комісія з питань соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
Районна комісія з питань соціального захисту населення

Криворізької райдержадміністрації

20 січня 2017 року в малій залі засідань районної ради під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л. відбулось засідання районної комісії з питань соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації.
При управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації створено групи для оперативного вирішення питань при організації призначення субсидій за спрощеним порядком. Виняткова увага приділена інформаційно – роз’яснювальній роботі серед мешканців сільських та селищних рад району, також опублікована інформація про призначення субсидій в нових умовах на сторінках районної газети «Сільське Криворіжжя», роздані друковані інформаційні матеріали по всім сільським та селищним радам району.

Загалом робота по забезпеченню призначення субсидій за спрощеним порядком на постійному контролі голови Криворізької райдержадміністрації Нагайченка С.В.


На комісії розглянуто 91 заяву. Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – надійшла 1 заява, розглянуто позитивно; житлові субсидії – 88 заяв, крім того 1 особі відмовлено в наданні субсидії, в зв’язку з придбанням авто на суму понад 50 тис. грн.; до єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків внесено 2 особи.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор