www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Виїзд служби у справах дітей на територію Вільненської сільської ради.
Версія для друку Написати листа
16 лютого 2017 року заступником начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Бутко В.М. здійснено виїзд до Вільненської сільської ради. В ході роботи на території сільської ради:

- Проведено перевірку виконання виконкомом Вільненської сільської ради делегованих повноважень в частині соціального захисту прав та інтересів дітей.
- За участі Вільненського сільського голови Богдашова М.М. та спеціаліста Вільненської сільської ради Липки Н.В. проведено рейд в сім'ї, в яких проживають діти облікових категорій, в ході яких перевірено умови проживання:
- 1 дитини - умови проживання задовільні, дитина забезпечена всім необхідним;
- 1 підопічної дитини – умови проживання задовільні, для дитини створено належні умови для виховання та розвитку;
- 4 дітей з багатодітної родини гр. А., які перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах – в будинку тепло, чисто, є продукти харчування. В кожного з дітей є власне ліжко, наявні іграшки. Мамі надано рекомендації щодо підтримання належних умов проживання дітей;
- 2 родини обстежити не видалось за можливе за відсутності вдома членів родин.
Проведено рейд «Діти вулиці» в с. Вільне Криворізького району. Дітей, які жебракують чи бродяжать, знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, палять – не виявлено.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор