www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Другий Міжнародний економічний форум у Дніпрі стартує вже за тиждень – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Сталий розвиток, партнерство держави та бізнесу, джерела економічного зростання. Ці та інші теми обговорюватимуть у Дніпрі на Міжнародному економічному форумі. Він стартує вже 15 листопада. Долучитися можуть усі бажаючі, участь безкоштовна, розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«Сприятливий бізнес-клімат – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Вже другий рік поспіль організовуємо в Дніпрі масштабний економічний форум. Запрошуємо дипломатів, інвесторів та підприємців із різних країн. Це, свого роду, майданчик для побудови нових ділових зв’язків, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Міжнародний економічний форум-2018 – це більше 40 заходів та 150 спікерів. Очікуємо зо 1,5 тисячі гостей».

Форум стартує 15 листопада у культурно-діловому центрі «Менора». На порядку денному – стратегічні дискусії та конференції. Ключові теми – пошук рецептів сталого розвитку, взаємодія держави з бізнесом, джерела економічного зростання. Окремо – 4 спеціалізовані інвестиційні заходи. Серед ключових спікерів цього дня – очільник Представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі, Міністр промисловості та торгівлі Чехії Марта Новакова, посли Франції та Канади в Україні Ізабель Дюмон та Роман Ващук, інвестиційний банкір Ігор Мазепа, виконавчий директор Спілки українських підприємців Катерина Глазкова.

Вже наступного дня – галузеві та спеціалізовані круглі столи, конференції, лекції, семінари в Дніпропетровській облдержадміністрації та Медіапросторі. Серед тем – податкова та земельна реформи, баланс інтересів бізнесу та держави, розвиток фінансового сектору. До уваги гостей ще – 10 бізнес-семінарів – від теорії ігор до протидії шахраям. Окремий захід – конференція українського Кайдзен Клуба. Вона про дбайливе підприємництво.

«У 2017-му Міжнародний економічний форум у Дніпрі став найбільшим таким регіональним заходом в Україні. Цьогоріч розраховуємо перевершити показники. Та головне для нас – практичні результати після заходу, – наголосив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик. – Підсумками минулого року, серед іншого, стало будівництво потужної сонячної електростанції та біогазової станції. Сподіваємось, що зможемо отримати нові інвестиційні проекти».

Приєднатися до форуму можуть усі бажаючі. Участь – безкоштовна. Необхідно лише зареєструватися.


Другий Міжнародний економічний форум у Дніпрі стартує вже за тиждень – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTSKA2T.jpg