www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 3 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
На патріотичних екскурсіях «Шляхами героїв» вже побували 11,5 тисяч школярів Дніпропетровщини – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Справжня військова частина, перший в Україні Музей АТО, Алея пам’яті. Такий маршрут патріотичних екскурсій для школярів «Шляхами героїв». У 2018 році до нього долучилися вже 6,5 тис. дітей. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Патріотичне виховання молоді дуже важливе для нас сьогодні. Діти мають знати через що проходить Україна заради миру і незалежності. Це підкреслює й Президент Петро Порошенко. У 2017 році започаткували патріотичні екскурсії для школярів «Шляхами героїв». З того часу до них долучилися вже 11,5 тис. дітей», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Одноденні патріотичні тури – для учнів 9-11 класів з усієї області. Гіди – військовослужбовці та волонтери. Спочатку школярів знайомлять з 25-ю повітрянодесантною бригадою у Гвардійському.

«Наша бригада пройшла дуже великий шлях в зоні АТО. Бійці брали участь в боях за Луганський та Донецький аеропорти, Шахтарськ, Лисичанськ і Савур-Могилу, – зазначила керівник прес-служби 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Тетяна Заріцька. – Ми із радістю спілкуємося з дітьми. Вони повинні знати, що відбувається на Сході країни сьогодні».

Юним гостям показали казарми, зброю та техніку. Розповіли про бойовий шлях солдат-десантників і продемонстрували тренажери, на яких військові готуються до службових завдань.

«Дуже незвичайна екскурсія. Найбільше мене вразив склад зброї. Загалом цікаво, круто і пізнавально! Я вперше в подібному місці», – поділився учень 36-ї школи Дніпра Сергій Іващенко.

Не тільки розповіли – а й дали можливість на мить відчути себе десантником. Діти змогли приміряти на себе макет парашута, «підготуватись до стрибка» на тренажерах, відпрацювати вихід із вертольоту та дії парашутиста в повітрі.

«Мені дуже подобається. На цих тренажерах займатися непросто. Це велика праця над собою. Добре, що є такі екскурсії. Важливо бачити, чим живуть військові. Адже вони захищають нашу свободу», – сказала учениця 10 класу 36-ї дніпровської школи Віка Ватаманюк.

Школярі побували на екскурсії і в першому в Україні Музеї АТО та на Алеї пам’яті поблизу Дніпропетровської ОДА.

«Ми з нетерпінням чекали на ці екскурсії. Побачене навіть перевершило наші очікування. Ці враження запам’ятаються надовго. Такий проект важливий та необхідний нашій молоді», – сказала заступник директора 36-ї школи Дніпра Діна Осипенко.

Патріотичні екскурсії «Шляхами героїв організувала Дніпропетровська облдержадміністрація. Вони – безкоштовні.

Дніпропетровська облдержадміністрація організувала патріотичні тури для школярів «Шляхами героїв»


Учні 9-11 класів зі всієї області відвідують справжню військову частину


Тут знайомляться зі складом зброї, казармами…


…та тренувальною базою десантників

Сергій Іващенко: «Дуже незвичайна екскурсія. Найбільше мене вразив склад зброї. Загалом цікаво, круто і пізнавально! Я вперше в подібному місці»


Діти змогли приміряти на себе макет парашута,…


…«підготуватись до стрибка» на тренажерах,…


…відпрацювати вихід із вертольоту…


…та дії парашутиста в повітрі


Віка Ватаманюк: «Мені дуже подобається. На цих тренажерах займатися непросто. Це велика праця над собою. Добре, що є такі екскурсії. Важливо бачити, чим живуть військові. Адже вони захищають нашу свободу»


Школярі побували на екскурсії і в першому в Україні Музеї АТО та на Алеї пам’яті поблизу Дніпропетровської ОДА


Діна Осипенко: «Ми з нетерпінням чекали на ці екскурсії. Побачене навіть перевершило наші очікування. Ці враження запам’ятаються надовго. Такий проект важливий та необхідний нашій молоді»


Патріотичні екскурсії «Шляхами героїв організувала Дніпропетровська ОДА


Вони – безкоштовні
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTX8JTI.JPG