www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 4 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
«Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу»
Версія для друку Написати листа
«Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу»

Порядком використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309 визначається механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок церебрального паралічу.
Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до органу соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

    - паспорта громадянина України та/або свідоцтво про народження, та/або
іншого документа, що посвідчує особу дитини;
- індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько - консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
- виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).
Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.
Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.
Вартість витрат реабілітаційної установи за здійснені для дитини реабілітаційні заходи становить не менше 30 відсотків граничної вартості реабілітаційних заходів для однієї дитини.
Реабілітаційні заходи в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року.
Перелік реабілітаційних установ, який є невичерпним, формується Фондом соціального захисту інвалідів згідно із заявницьким принципом реабілітаційної установи.
Перелік реабілітаційних установ розміщений на веб - сайті Мінсоцполітики у розділі «Інвалідність - Реабілітація осіб з інвалідністю».
Орган соціального захисту населення протягом п’яти робочих днів з дати подання заяви укладає договір про здійснення для дитини реабілітаційних заходів у трьох примірниках (один - для органу соцзахисту населення, другий - для реабілітаційної установи, третій - для одного з батьків дитини чи її законного представника), в якому зазначаються строки здійснення реабілітаційних заходів у реабілітаційній установі, їх вартість тощо.
Мешканцям району із заявою про направлення дитини з інвалідністю внаслідок церебрального паралічу до реабілітаційної установи разом з копіями відповідних документів потрібно звернутися до управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації за адресою: каб. № 203, вул. Кобилянського, 148-а, м. Кривий Ріг. Довідки за телефоном: 0689398631.

Начальник управління В.В.ГУНЬКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор