www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 30 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Районна комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам. 08 грудня 2016 року.
Версія для друку Написати листа
Районна комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.

08 грудня 2016 року у малій залі засідань районної ради під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л. відбулось засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.
Уряд удосконалив систему призначення (відновлення) та здійснення контролю за соціальними виплатами внутрішньо переміщеним особам відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 365.
Ухваленою постановою передбачено здійснення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення перевірки наведених у довідці про взяття на облік відомостей про фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи та складання акту обстеження матеріально-побутових умов сім'ї. Це стосується лише тих внутрішньо переміщених осіб, які є отримувачами соціальних виплат, субсидій та пільг.
Таким чином, спрощено порядок обліку внутрішньо переміщених осіб та забезпечено дієвий контроль в системі здійснення соціальних виплат, субсидій внутрішньо переміщеним особам.
В порядку черги денної було розглянуто 5 питань:
1. Питання про призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. (Розглянуто 4 заяви).
2. Питання про призначення (відновлення) виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання) на підставі довідки Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області від 08.08.2016 року №7610/07/25:
(Розглянуто 1 заява).

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор