Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


В П’ятихатках у розпалі – реконструкція дитсадка «Ластівка». Роботи тривають одночасно і ззовні, і всередині. Будівля вже із новою покрівлею, у групах – тепла підлога. Затишне гніздечко для маленьких вихованців «Ластівки» створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це розповів очільник області Валентин Резніченко.

«В різних куточках Дніпропетровщини зводимо «з нуля» найсучасніші дитсадки та реконструюємо вже існуючі. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Створюємо комфортні умови і для маленьких вихованців п’ятихатського садочка «Ластівка». Капремонт – перший в історії закладу», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Дитсадку №2 «Ластівка» у П’ятихатках 2018-го виповнилося 55. Найболючішою проблемою застарілої двоповерхової будівлі була «дірява» покрівля. Як тільки хуртовина – сніг залітав в усі щілини. Вихователі самотужки витягували звідти по півсотні мішків снігу, щоб тала вода не протікала на стелю і стіни другого поверху.

Влітку Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала реконструкцію закладу. Нині будівля вже із новою добротною покрівлею.

«Дуже вдячні очільнику області за те, що він дав «зелене світло» реконструкції. Це справжній подарунок! Дітям буде комфортно в оновленому «королівстві» «Ластівка», – розповіла завідуюча закладу Раїса Мельник.

Нині у розпалі – і зовнішні роботи, і внутрішнє оздоблення. Ремонтники вже замінили майже половину вікон, утеплили фундамент та цоколь будівлі. Згодом термомодернізують фасад.

«Чудово, що садок осучаснюють. Головне – дітям буде тепло і затишно, а це – здоров’я наших малюків», – поділилася мешканка П’ятихаток Олена Верстюк.

Всередині у групах вже тепла підлога. Зараз ремонтники готують стіни під фарбування, у душових – облаштовують кахлем. Приміщення устаткують сучасною вентиляцією.

«Добре, що для наших малюків створюють комфорт, – сказав місцевий Сергій Сліпих. – Нарешті зроблять потужну вентиляцію. Тепер не потрібно буде відчиняти вікна й робити протяги».

У планах – облаштування території закладу. У малечі буде ще один ігровий майданчик з гойдалками.

У дитсадку «Ластівка» – понад 100 вихованців.

ДніпроОДА осучаснює дитсадок «Ластівка» у П’ятихаткахБудівля – з новою покрівлею,....утепленими фундаментом та цоколем«Дуже вдячні очільнику області за те, що він дав «зелене світло» реконструкції. Це справжній подарунок!», – Раїса МельникУ розпалі – роботи всерединіРемонтники готують стіни під фарбуванняУ приміщенні зроблять потужну вентиляцію«Добре, що для наших малюків створюють комфорт», – Сергій СліпихДля малечі облаштують ще один ігровий майданчик«Чудово, що садок осучаснюють. Головне – дітям буде тепло і затишно», – Олена ВерстюкУ дитсадку – понад 100 вихованцівFile Attachment Icon
ATTKPAIE.jpg