www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 29 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Акцент на енергозбереженні
Версія для друку Написати листа

З метою ознайомлення з життям громад, здобутками та проблемами соціально-економічного та культурного розвитку сільських територій голова районної ра­ди Віталій Володимирович Яценко здійснив робочу поїздку до Широківської та Красівської сільських рад, під час якої він ознайомився з матеріально-технічною базою Широківської школи, Красівського НВК та дошкільних навчальних закладів „Оленка” села Широке та „Золота рибка” села Красівське.
Зустрічали та супроводжували керівника сільські голови М.М. Соляник, І.О. Чудновець та відповідальні працівники закладів. Віталій Володимирович оглянув будівлі освітніх закладів, пройшовся класними кімнатами, завітав до спортивних зал, їдалень та надав рекомендації щодо створення якісних умов для діяльності навчальних закладів.
Завідуюча Широківським ДНЗ „Оленка” Г.М. Чикунська ознайомила з роботою дитячого садка та провела екскурсію по ньому. Після чого представники влади та адміністрація ДНЗ обговорили питання життєдіяльності та функціонування закладу. Особливу увагу звернули на доступність дошкільної освіти та наголосили на важливості енергозбереження у закладі, а саме – заміні вікон та вхідних дверей на сучасні енергозберігаючі, щоб дітям було комфортно та затишно. В минулому, 2016 році, за кошти, у сумі 60 тисяч гривень з районного бюджету, виділені за сприяння депутатського корпусу, було встановлено 8 таких вікон, на черзі ще 11.
Широківській „Оленці” близько 45 років, за цей час жодного разу не проводився капітальний ремонт, не поновлювалася матеріально-технічна база. Тож, на сьогодні проблемними питаннями, які озвучила Ганна Миколаївна, є утеплення стін, яке сприятиме скороченню витрат енергоресурсів, та капітальний ремонт першого поверху.
У Красівському ДНЗ „Золота рибка” Віталій Володимирович теж ознайомився з умовами, в яких перебувають його маленькі відвідувачі, оглянув спальні та ігрові кімнати, харчоблок, актову залу. Був приємно вражений роботою закладу.
В рамках візиту завітав у Широківську ЗОШ та Красівський НВК. У супроводі директорів С.О. Трофименко та Л.О. Кущової проінспектував стан встановлення вікон. Також було обговорено перспективи капітального ремонту спортивних зал у цих установах.
У ході відвідин вищеназваних закладів Віталій Володимирович акцентував свою увагу на питанні енергозбереження в навчальних закладах. Оскільки воно є актуальною і необхідною умовою для нормального функціонування освітніх установ, адже підвищення ефективності використання енергії при безперервному зростанні цін на енергоресурси і відповідно вартості теплової енергії дозволяє добитися істотної економії як енергії, так і фінансових ресурсів. В минулому році за сприяння голови районної ради В.В. Яценка та за підтримки депутатського корпусу з районного бюджету в рамках цільової соціальної програми „Освіта Криворіжжя до 2018 року” були виділені кошти на заміну застарілих дерев‘яних вікон на металопластикові. Говорив голова районної ради з керівниками освітніх закладів і про модернізацію матеріально-технічної бази навчальних закладів як однієї з головних вимог сьогодення, забезпеченість шкіл комп’ютерними класами, а з сільськими головами – про актуальні та проблемні питання розвитку території.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор