www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
«Молодь Криворіжжя за здоровий спосіб життя»
Версія для друку Написати листа
В лютому 2017 року Криворізьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато районну акцію «Молодь Криворіжжя за здоровий спосіб життя», так 06.02.2017 року на базі Червонозабійницької загальноосвітньої школи фахівцем із соціальної роботи організовано та проведено даний захід для учнівської молоді, яка мала можливість переглянути цікаве відео про наслідки тютюнопаління, наркоманії, алкоголізму, поділитися своїми думками та враженнями, отримати тематичні буклети та листівки.

Фахівцем із соціальної роботи також було наголошено про підлітковий вік, який і є найнебезпечнішим періодом у плані вживання алкоголю, наркотиків, куріння, оскільки вони повністю не розуміють і не усвідомлюють їх згубної дії і шкоди для свого організму. Адже у зв’язку із фізіологічними особливостями організму у дітей дуже швидко розвивається наркотична залежність, у порівнянні із дорослими. Саме у такий період є потяг до пізнання всього нового, незвичайного бажання чим скоріше стати дорослим, перейняти способи і звички поведінки старших і виглядіти у їх очах сміливішими.
Криворізький районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді закликає молодь Криворізького району до ведення здорового способу життя, адже здоров’я — це найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. Здоровим потрібно бути з раннього дитинства, але зберігати його мусить кожен сам. Не можна розраховувати на те, що можна залишитися здоровим, зовсім не докладаючи до цього ніяких зусиль. Здоров’я в усі часи вважалося найвищою цінністю, що є важливою складовою активного творчого життя, радості та благополуччя людини. Тільки здорова, всебічно розвинена, освічена людина здатна бути справжнім творцем власної долі і долі своєї країни.


«Гроші втратив – нічого не втратив,
час загубив – половину втратив,
а здоров’я загубив – все втратив».


Лішина О.М. директор КрРЦССССДМ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор