www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Відбулася нарада під головуванням голови Криворізької райдержадміністрації Нагайченка Сергія Вікторовича з головами виконкомів сільських/селищних рад району.
Версія для друку Написати листа
Сьогодні голова Криворізької райдержадміністрації Нагайченко Сергій Вікторович провів нараду з головами виконкомів сільських/селищних рад району.

До участі у нараді були запрошені заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Криворізького північного управління Головного управління державної фіскальної служби у Дніпропетровській області – Клюцковський Владислав Леонідович, який поінформував присутніх щодо проведення кампанії декларування громадян у 2019 році.
Співдоповідачами з даного питання також виступили начальник Криворізького відділення Криворізької північної об'єднаної державної податкової інспекції – Мартинов Володимир Миколайович та його заступник Онищенко Наталія Євгеніївна.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Коч Юлія Леонідівна в порядку черги денної доповіла щодо погашення податкового боргу.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор