www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
02 липня 2019 року Університет ІІІ віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району завітав у село Радіонівка
Версія для друку Написати листа
Університет ІІІ віку.

02 липня 2019 року Університет ІІІ віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району завітав у село Радіонівка, з лекцією «Сік – який ставить на ноги».

Абрикосовий сік засвоюється організмом легше, ніж плоди. Тому рекомендацій щодо його вживання значно більше. Залежно від наявності захворювань і проблем організму, абрикосового соку можна випивати від 100мл. До 1л. на день. Загалом 0,75 склянки такого соку достатньо для задоволення добової потреби людини у вітамінах. У разі гіпертонії дуже корисно випивати півсклянки абрикосового соку тричі на день перед їдою.

Виснаженим хворобою людям рекомендується приймати по 1-3 склянки абрикосового соку на день, залежно від реакції кишечнику. Цей спосіб застосовували ще лікарі Стародавнього Китаю піднімаючи на ноги дуже важких хворих після виснажливих хвороб. У разі коліту, метеоризму й бактеріозу абрикосовий сік допомагає нормалізувати кислотність шлунку. Норма прийому залежить від тіла людини, зазвичай достатньо вранці і ввечері випивати по 100мл.соку абрикосів.

Зустріч проходила у теплій, дружній обстановці. Дуже приємно дарити людям похилого віку любов і тепло. Слухачі ще довго не поспішали розходитись до дому.

Директор

територіального центру Л.О.Брайченко


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор