www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Засідання комісії по формуванню бюджету Криворізького району на 2017 рік.
Версія для друку Написати листа
Засідання комісії по формуванню бюджету Криворізького району на 2017 рік.

Сьогодні, 05.12.2016 року голова Криворізької райдержадміністрації Нагайченко С.В. та перший заступник голови Сінєльнік С.Л. прийняли участь у засіданні спільних комісії Криворізької районної по роботі над формуванням бюджету району на 2017 рік.

Звичайно, як і кожен бюджетний рік не обходиться без корекції, доповнень та внесення поправок з урахуванням звернень керівників відділів.

Відповідно до вимог чинного законодавства України проект районного бюджету за видатками складений із застосуванням програмно-цільового методу у бюджетному процесі.

Наразі прийнятий бюджетний кодекс України дає можливість самостійно формувати і приймати бюджет. Криворізький район активно користується цим правом, починаючи працювати над формуванням бюджету заздалегідь, аби затвердження бюджету було реальною дієвою справою влади для людей.

При формуванні видаткової частини районного бюджету враховано підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень, першого тарифного розряду ЄТС - до 1600 гривень.

Також у бюджеті збережено всі соціальні виплати окремим категоріям населення, які були затверджені в районному бюджеті на 2016 рік.

За підсумками голова райдержадміністрації Сергій Вікторович зазначив, що бюджет на 2017 рік буде складним, але багато чого залежатиме від роботи бюджетоутворюючих організацій.

Присутні депутати районної ради ознайомлені з бюджетом на 2017 рік та мають можливість долучитися до його формування.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор