www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Життя, довжиною 95 років. Сьогодні, 07 серпня, вітали з Днем народження Дорощук Марію Максимівну, жительку села Лозуватка, якій виповнилося 95 років,
Версія для друку Написати листа
Життя, довжиною 95 років

Сьогодні, 07 серпня, вітаючи з Днем народження Дорощук Марію Максимівну, жительку села Лозуватка, якій виповнилося 95 років, хочеться сказати багато добрих і ніжних слів. Залишайтеся завжди такою, якою ми бачимо Вас сьогодні – усміхненою та щасливою. Нехай у Вашому серці панує лише добро, а на обличчі постійно сяє посмішка! Адже у Вас є привід для гордості – поважний ювілей.
Марія Максимівна народилася в селі Скулин Волинської області в бідній багатодітній родині, серед п’яти дітей була найстаршою. Закінчила лише три класи, бо, маючи менших братів і сестер, повинна була їх доглядати та допомагати батькам по господарству. До 17 років працювала в колгоспі – пасла корів. Потім вийшла заміж, народила трьох дітей – 2 доньки та сина. В 1954 році разом з родиною переїхала в село Лозуватка, де пішла працювати спочатку в колгосп різноробочою, потім у школу прибиральницею, де й пропрацювала аж до виходу на пенсію.
Будинок, в якому зараз проживає ювілярша, можна назвати будинком щастя і добробуту. Разом з чоловіком та дітьми, Марія Максимівна, отримавши ділянку в сільській раді, власноруч побудували свій дім. Тут завжди лунав веселий дитячий сміх: спочатку дітей, потім онуків, а зараз вже й правнуків.
У цей святковий серпневий день до Марії Максимівни завітала соціальний працівник Орел Валентина Василівна, яка від імені адміністрації територіального центру привітала бабусю з ювілеєм, вручила подарунок та побажала міцного здоров’я. Також передала Марії Василівні вітальну листівку від імені голови Криворізької РДА Нагайченка Сергія Вікторовича з побажаннями добробуту, миру та щастя.
Нехай всі побажання, сказані на адресу Дорощук Марії Максимівни, будуть почуті ангелами на небесах і втілюються в реальність, нехай сонячне світло освітлює її життєвий шлях, а в гості приходять лише бажані люди.


Летять роки, мов чайки над водою
І разом з ними доля непроста!
А Ви завжди лишайтеся сама собою,
Живіть у щасті й радості до ста!
Директор
територіального центру Л.О.Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор