www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 9 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Міжнародний День людей з інвалідністю
Версія для друку Написати листа
Щороку, на початку грудня, весь світ відзначає Міжнародний День людей з інвалідністю. До цього дня в Криворізькому районі заплановано цикл культурно-масових заходів, які пройдуть в закладах світи та культури.

30 листопада голова Криворізької райдержадміністрації Сергій Нагайченко завітав до Широківської сільської ради. Першим його зустрічали школярі. Цікава вистава, святковий концерт та розваги від казкових героїв порадували присутніх і принесли дійсно хороший настрій. На завершення педагогічний колектив висловив голові райдержадміністрації щиру подяку за значний внесок у ремонт покрівлі, за допомогу в створенні належних умов для перебування дітей, за взаєморозуміння та бажання допомогти школі.

Далі по робочому маршруту стояв дитячий заклад «Оленка». Від імені дитячого колективу, колективу працівників та батьків слово мала завідувач закладу Анна Чикунська. Слухачів порадувало почуте: проведено капітальний ремонт системи опалення, замінено всі вікна на другому поверсі, вхідні двері на енергозберігаючі, покращилася матеріальна база дошкільного закладу (придбано для дітей нові столи, ліжка в старшу групу, постільну білизну, керамічну плитку в туалетну кімнату, столи на харчоблок, шафи для постільної білизни). Після обговорення потреби на 2019 рік розпочалося найцікавіше – виступ малечі дитячого закладу «Оленка»! В гарних костюмах діточки розповідали віршики і зачаровували талантами всіх!

Завершилося перебування голови в гостях у широківчан відвідуванням СБК. Хлібосольно зустрічали аматори народного мистецтва керівництво. Раділи новим вікнам та дверям, гарним меблям, новим мікрофонам, комп’ютерній техніці та чудовим стільцям в глядацькій залі. Як сказала директор Широківського СБК Ганна Неруш: «Спасибі, що за багато років Ви звернули таку значну увагу на культуру. Про вашу роботу можна не говорити, її видно і так. І вся громада бачить ці покращення і несе вдячність в серцях».


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор